Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 23 Stycznia 2020

Imieniny

Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Z obrad Sesji Rady Powiatu

Wczoraj tj. 19 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyła się kolejna, XI Sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego. Jednym z najważniejszych punktów obrad była uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez powiat grudziądzki umowy współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego z terenu województwa kujawsko - pomorskiego (powiatami i gminami) dotyczącej przystąpienia i realizacji projektu „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego na terenie województwa kujawsko -pomorskiego” oraz wyrażania zgody na pełnienie przez Powiat Toruński funkcji koordynatora zadań wynikających z tej umowy.

Podczas sesji Rada zatwierdziła uchwały m.in. w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Powiatu Grudziądzkiego, Komisji rewizyjnej, jak również Komisji stałych Rady Powiatu Grudziądzkiego na 2008 rok.

W dalszej części obrad uchwalono również „Program współpracy Powiatu Grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na 2008 rok.

Ponadto radni wysłuchali informacji o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego, a także bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie powiatu.

 

 

komentarze (0) (Z obrad Sesji Rady Powiatu )

drukuj (Z obrad Sesji Rady Powiatu )

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 20.03.2008
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

baner toplayer
23