Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 16 Września 2019

Imieniny

Cypriana, Edyty, Kornela

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XXI Sesja Rady Powiatu

W środę, 16 września odbyła się kolejna sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego. W porządku obrad znalazło się dziewięć uchwał.

 
Podczas środowej sesji radni przyjęli pakiet uchwał drogowych dotyczących:
- podjęcia czynności mających na celu zabezpieczenie środków finansowych w budżecie powiatu na rok 2010 z przeznaczeniem na remont nawierzchni bitumicznych metodą nakładek asfaltowych wybranych odcinków dróg powiatowych;
- udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Świecie nad Osą na przebudowę nawierzchni dróg gminnych nr 041501 C i 041503 C w miejscowości Linowo i Świecie nad Osą;
- udzielenia pomocy finansowej dla gminy Rogóźno na przebudowę drogi gminnej nr 041216 C Dusocin - Białochowo;
- udzielenia pomocy finansowej dla gminy Grudziądz na przebudowę systemu komunikacyjnego w miejscowości Mokre na odcinku drogi gminnej nr 40109 C Mokre-Wieś do drogi nr 1350 C, 40312 C Mokre-Mokre.
Pod obrady Rady Powiatu Grudziądzkiego trafiły również projekty uchwał w sprawie zmian w „Wieloletnim planie inwestycyjnym” oraz w sprawie przystąpienia do realizacji programu pn. „Kreatywność absolwentek i absolwentów droga do sukcesu zawodowego” w ramach działania 9.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Ponadto radni wysłuchali informacji o działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie oraz o przebiegu wykonania budżetu powiatu grudziądzkiego za I półrocze 2009 roku.

komentarze (0) (XXI Sesja Rady Powiatu )

drukuj (XXI Sesja Rady Powiatu )

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 22.09.2009
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz