Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Zmienił się skład Zarządu Powiatu

Radna Grażyna Zielińska została nowym członkiem zarządu powiatu grudziądzkiego. Zastąpiła na tym stanowisku Józefa Rumockiego, który z przyczyn osobistych zrezygnował z funkcji. Ustępujący ze stanowiska Józef Rumocki zasiadał w zarządzie od 7 grudnia 2006 r. Wybór nowego członka zarządu powiatu i odwołanie ustępującego odbyły się podczas obrad XXIII sesji Rady powiatu grudziądzkiego (2 grudnia).

Za powierzeniem członkostwa w Zarządzie Grażynie Zielińskiej głosowało 14 radnych. Pani Grażyna jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w latach 1996-2001 była dyrektorem Szkoły Podstawowej w Szumiłowie, później kierowała Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim. Od 1 września 2009 r. pełni obowiązki dyrektora ds. Gimnazjum w radzyńskim Zespole Szkół. Ponadto w latach 1996-2004 uczestniczyła w pracach Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Radzyniu Chełmińskim.
- Dziękuję radnym za dokonanie takiego wyboru. Będę dokładać wszelkich starań, aby dorównać mojemu poprzednikowi, a swoją pracą jak najlepiej służyć powiatowi i jego mieszkańcom – powiedziała zaraz po wyborze Grażyna Zielińska.
Obecny zarząd powiatu tworzą: Starosta Grudziądzki-Marek Szczepanowski (przewodniczący), Wicestarosta - Edmund Korgol, Stefan Falkowski, Grzegorz Masiota i Grażyna Zielińska.

komentarze (0) (Zmienił się skład Zarządu Powiatu)

drukuj (Zmienił się skład Zarządu Powiatu)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 04.12.2009
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz