Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XXIX Sesja Rady Powiatu

Na kolejnej, XXIX, sesji obradowali wczoraj radni powiatu grudziądzkiego.W porządku obrad znalazło się siedem uchwał.

Zanim radni przystąpili do głosowania nad uchwałami, wysłuchali informacji o działalności grudziądzkiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Białochowie oraz Wydrznie, pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz informacji o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2010 r.

Podczas poniedziałkowego posiedzenia Rada Powiatu Grudziądzkiego podjęła uchwały w sprawach: oceny działalności Warsztatów Terapii Zajęciowych w Łasinie i Grucie oraz zmian w tegorocznym budżecie powiatu i w Wieloletnim planie inwestycyjnym. Pod obrady radnych trafiły również projekty uchwał dotyczące określenia tegorocznych zadań finansowanych ze środków PFRON oraz szczegółowego sposobu konsultowania aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej organizacji pozarządowych z powiatową radą działalności pożytku publicznego.

Rada przyznała też pomoc finansową dla Gminy Grudziądz. Środki w wysokości 252 tysięcy złotych przeznaczone zostaną na przebudowę drogi gminnej 40130 C Gać – Węgrowo.

Na zakończenie obrad przedstawiono informacje dotyczące oświadczeń majątkowych za ubiegły rok złożonych przez radnych i pracowników Starostwa Powiatowego w Grudziądzu.

komentarze (0) (XXIX Sesja Rady Powiatu)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2010.09.28
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz