Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 25 Sierpnia 2019

Imieniny

Józefa, Ludwika, Luizy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Absolutorium dla Zarządu

Na wczorajszej (29 czerwca br.), VI sesji radni powiatu grudziądzkiego przyjęli sprawozdanie z realizacji budżetu za 2010 rok i udzielili absolutorium Zarządowi Powiatu. Absolutorium zostało przyjęte jednogłośnie.

Podczas obrad radni wysłuchali informacji o działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grudziądzu, Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wydrznie i Białochowie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Na wczorajszej sesji radni przyjęli uchwały m.in. w sprawie zmian w tegorocznym budżecie, oceny działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grucie i Łasinie oraz przyjęcia programu integracji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych, realizowanego w ramach projektu systemowego PCPR pn. „Wędka- program aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców powiatu grudziądzkiego w 2011 r.”.

Pod obrady Rady trafiły również uchwały dotyczące określenia zadań finansowanych ze środków PFRON przekazanych w tym roku powiatowi, utworzenia Związku Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz delegowania radnych do składu Komisji bezpieczeństwa i porządku. Do składu komisji wytypowano dwóch radnych - Jerzego Wołoszyna i Marię Malinowską.

komentarze (0) (Absolutorium dla Zarządu)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2011.06.30
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz