Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XI sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego

Sprawozdania oraz informacje na temat stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego, przeciwpożarowego, sanitarnego, weterynaryjnego i stanu bezrobocia na terenie powiatu były głównym tematem dzisiejszej, XI sesji Rady Powiatu Grudziądzkiego.

Radni wysłuchali sprawozdań z działalności Komisji bezpieczeństwa i porządku za ubiegły rok oraz z realizacji „Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami oraz innymi podmiotami na rok 2011”. Przyjęto również informacje na temat działalności Rady i Komisji Rady Powiatu Grudziądzkiego za ubiegły rok oraz stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego, przeciwpożarowego, sanitarnego, sanitarno-weterynaryjnego, stanu bezrobocia na terenie powiatu i działalności Powiatowego Urzędu Pracy.

W porządku obrad dzisiejszej sesji znalazło się osiem uchwał. Radni przegłosowali uchwały dotyczące m.in.: zmian w tegorocznym budżecie, przyjęcia planu pracy Rady Powiatu Grudziądzkiego, Komisji rewizyjnej i komisji stałych Rady Powiatu na przyszły rok oraz uchwały w sprawie określenia zadań finansowanych ze środków PFRON przekazanych w tym roku powiatowi.

Rada Powiatu Grudziądzkiego zdecydowała także o udzieleniu pomocy finansowej (w formie dotacji celowej) Miastu i Gminie Łasin oraz dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Barbary w Świętem.

Wysokość wsparcia dla Miasta i Gminy Łasin na częściowe pokrycie kosztów zakupu analizatora do badania krwi dla łasińskiego Szpitala im. Macieja z Miechowa oraz dla Parafii w Świętem na prace konserwatorskie wyniesie 10 tysięcy złotych.

komentarze (0) (XI sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2012.03.30
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz