Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 25 Sierpnia 2019

Imieniny

Józefa, Ludwika, Luizy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XVII Sesja Rady Powiatu

Na kolejnej, siedemnastej w tej kadencji sesji spotkali się dzisiaj (29 marca br.) radni powiatu grudziądzkiego. W porządku obrad znalazły się cztery uchwały.

Na początku posiedzenia przedstawiono informację o stanie bezpieczeństwa sanitarnego i sanitarno-weterynaryjnego na terenie powiatu grudziądzkiego. Następnie radnym przedłożona została informacja dotyczącą stanu bezrobocia oraz działalności Powiatowego Urzędu Pracy.

Pod obrady Rady Powiatu trafiły uchwały w sprawach: zmian w tegorocznym budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Grudziądzkiego na lata 2013-2016, a także w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2013-2015. Radni zdecydowali też o przyznaniu dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Łasinie na prace konserwatorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

W dalszej części sesji przyjęto roczne sprawozdanie z efektów pracy Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej na terenie powiatu oraz sprawozdanie z realizacji „Programu współpracy Powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami na rok 2012”.

komentarze (0) (XVII Sesja Rady Powiatu)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2013.03.29
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz