Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 25 Sierpnia 2019

Imieniny

Józefa, Ludwika, Luizy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XIX Sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego

Wczoraj (25 września br.) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu po raz dziewiętnasty w tej kadencji obradowali radni powiatu grudziądzkiego.

W porządku obrad sesji znalazło się pięć uchwał. Radni przegłosowali uchwały dotyczące m.in.: uchwalenia budżetu Powiatu Grudziądzkiego na rok 2013, uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu na lata 2013-2016 oraz ustalenia opłat za usuwanie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na parkingach strzeżonych i ogłoszenia tekstu jednolitego Statutu Powiatu.

Rada Powiatu Grudziądzkiego zdecydowała także o udzieleniu pomocy finansowej w wysokości 778.060,36 zł dla Gminy Grudziądz na realizację  zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 40147C Biały Bór – Mały Rudnik” w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II – Bezpieczeństwo – Dostępność - Rozwój” -edycja 2014.

Oprócz uchwał przyjęto również cztery informacje dotyczące przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2013 r., kształtowania się Wieloletniej Prognozy Finansowej powiatu na lata 2013-2016, a także złożonych przez radnych i pracowników Starostwa oświadczeń majątkowych za ubiegły rok.

komentarze (0) (XIX Sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego)

  • autor: Agnieszka Zawadzka, data: 2013.09.26
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz