Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Wrześniowa Sesja Rady Powiatu

Sześć uchwał znalazło się w porządku wczorajszej, dwudziestej piątej sesji Rady Powiatu Grudziądzkiego. Wszystkie z nich zostały przyjęte jednogłośnie.

Radni przegłosowali uchwały dotyczące: przyjęcia Strategii Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024, zmian w tegorocznym budżecie oraz udzielenia pomocy finansowej dla Miasta i Gminy Łasin.

Pod obrady Rady trafiły również uchwały m.in. w sprawach: zasad udzielenia dotacji celowych spółkom wodnym, trybu postępowania przy udzieleniu dotacji i sposobu ich rozliczania oraz wyrażenia zgody na zawarcie przez powiat grudziądzki porozumienia na rzecz rozwoju Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Grudziądzkiego.

Podczas wczorajszego posiedzenia radni wysłuchali też informacji o przebiegu wykonania budżetu powiatu grudziądzkiego za I półrocze 2014, informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2017 za I półrocze 2014 r. i złożonych przez radnych powiatu oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Grudziądzu oświadczeniach majątkowych za 2013 rok.

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2014-09-30
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz