Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Absolutorium dla Zarządu Powiatu

Wczoraj  (23 czerwca) odbyła się V sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego, na której radni przyjęli sprawozdanie z wykonania ubiegłorocznego budżetu oraz udzielili absolutorium Zarządowi Powiatu.

Podstawą udzielenia absolutorium była pozytywna opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej na temat sprawozdania rocznego z wykonania Budżetu Powiatu Grudziądzkiego za 2014 rok oraz wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Grudziądzkiego o udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu.

Na sesji radni przyjęli również uchwały w sprawie zmian w tegorocznym budżecie, oceny działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grucie i Łasinie oraz udzielenia pomocy finansowej dla Miasta i Gminy Łasin.

Pod obrady Rady Powiatu trafiły też uchwały dotyczące przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej za 2014 rok dla powiatu grudziądzkiego i wystąpienia powiatu ze stowarzyszenia „Szesnastka”.

Ponadto radni wysłuchali informacji o działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grudziądzu, Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wydrznie i Białochowie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2015-06-24
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz