Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 25 Sierpnia 2019

Imieniny

Józefa, Ludwika, Luizy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

VIII sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego

Głosowanie nad zmianami w budżecie, udzielenie pomocy finansowej dla Miasta i Gminy Łasin - to najważniejsze punkty ósmej sesji Rady Powiatu Grudziądzkiego, która odbyła się w dniu 28 października 2015 r.

Radni głosowali nad czteroma uchwałami. Pierwsza z nich dotyczyła zmian w budżecie Powiatu Grudziądzkiego na 2015 r.

Drugą uchwałą, przegłosowaną przez radnych, było udzielenie pomocy finansowej dla Gminy: Miasto i Gmina Łasin na realizację zadania pn.: „Remont ulicy Konarskiego i Sportowej w Łasinie”. W formie dotacji celowej w wysokości do 641.000,00 zł. Warunkiem udzielenia pomocy finansowej przez powiat na w/w zadanie jest pozyskanie w roku 2016 przez Gminę: Miasto i Gmina Łasin środków zewnętrznych w ramach „Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 – 2016”.

Pod obrady trafiły także uchwały w sprawie określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstąpienia od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej oraz ustalenia opłat za usuwanie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na parkingach strzeżonych.

  • autor: Hanna Arendt, data: 2015-10-28
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz