Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XXIII Sesja Rady Powiatu

W środę 27 września 2017 r. o godz. 12:00 odbyło się kolejne posiedzenie Rady Powiatu Grudziądzkiego. W porządku obrad znalazły się dwie uchwały zmieniające uchwały w sprawie uchwalenia budżetu na 2017 rok oraz w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Grudziądzkiego na lata 2017 – 2020. Ponadto Radni podjęli uchwałę w sprawie powołania doraźnej Komisji Statutowej Rady Powiatu Grudziądzkiego.  W skład komisji weszli następujący radni: Mieczysław Kucharski – Przewodniczący Komisji oraz członkowie: Zofia Laskowska, Maria Malinowska, Grażyna Smolińska, Grzegorz Szlitkus, Grażyna Zielińska i Jerzy Wołoszyn. Do zadań komisji będzie analiza obowiązującego Statutu Powiatu Grudziądzkiego oraz opracowanie zmian z uwzględnieniem uwag i wniosków zgłaszanych przez radnych oraz komisje Rady Powiatu.

Członkowie Rady postanowili również udzielić pomocy finansowej dla Powiatu Tucholskiego w formie dotacji celowej w kwocie 20.000 zł z przeznaczeniem na usuwanie skutków nawałnicy, która w nocy z dnia 11 na 12 sierpnia  br. przeszła nad Polską i spowodowała ogromne straty.

Radni przyjęli także informację o  przebiegu wykonywania budżetu Powiatu Grudziądzkiego za I półrocze 2017 r. oraz o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Grudziądzkiego na lata 2017 – 2020 za I półrocze 2017 r.

  • autor: Hanna Arendt, data: 2017-09-29
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz