Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 24 Sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Kolejna sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego

W środę, 28 lutego br. na XXVI posiedzeniu Radni Powiatu Grudziądzkiego przyjęli cztery uchwały w sprawach: ustalenia opłat za usuwanie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na parkingach strzeżonych, przystąpienia Powiatu Grudziądzkiego do realizacji projektu pn. „Rodzina w Centrum 2” zmian w uchwale budżetowej Powiatu Grudziądzkiego na 2018 rok oraz w sprawie określenia zadań finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych Powiatowi Grudziądzkiemu w 2018 r. 

Radni zapoznali się z treścią przedłożonych sprawozdań o stanie przestępczości na terenie działania Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego, o stanie ochrony przeciwpożarowej a także o stanie bezpieczeństwa  sanitarnego i działalności  Powiatowego  Lekarza  Weterynarii.

Informacji w tym zakresie udzielali obecni na sesji Prokurator Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu - Pani Agnieszka Reniecka, Komendant Miejski Policji w Grudziądzu - Pan Dariusz Knoff, Zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej - Pan Dariusz Sengerski oraz reprezentująca Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego - Pani Ewa Kamińska i Powiatowego Lekarza Weterynarii - Pani Sylwia Konarska.

Ponadto przyjęto sprawozdania z działalności Rady Powiatu, Komisji Budżetu i Finansów, Rewizyjnej, Polityki Społecznej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Komisji Statutowej.

 

  • autor: Maciej Lipowski, data: 2018-03-02
wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: Hanna Lotarska, data: 2018-02-28

« wstecz