Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 9 Sierpnia 2020

Imieniny

Romana, Edyty, Rolanda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Bo uśmiech dziecka najważniejszy jest

 Dzień dziecka tradycyjnie obchodzony jest 1 czerwca. W tym roku jednak wychowankowie Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Białochowie świętowali nie jeden, lecz kilka dni. Do 7 czerwca przygotowano dla milusińskich mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

 
Już wczoraj z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na terenie placówki w Białochowie było gwarno i wesoło, na twarzach dzieci gościł uśmiech – a to za sprawą festynu zorganizowanego we współpracy ze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową (SKOK Stefczyka), od kilku lat finansowo wspierającą placówkę.
Piękna pogoda, urozmaicony program oraz smaczny poczęstunek sprawiły, że wszyscy bawili się znakomicie. Nieodłącznym elementem festynu są gry i konkursy. Także i tym razem nie zabrakło przygotowanych przez wychowawców interesujących konkurencji m.in. „gazetowej wojny”, „wyścigów na tekturowych podkładkach”, zawodów w kręgle, czy zbijania balonów. Ogromnej radości dostarczyły również zabawy na dmuchanej zjeżdżalni.
O podopiecznych z Białochowa nie zapomniał Starosta Grudziądzki, Marek Szczepanowski, który zawsze z nieukrywaną radością odwiedza dzieci i jak sam mówi „uśmiech dziecka najważniejszy jest”.
Na tym nie koniec atrakcji. Kolejne dni obfitować będą również w wyjątkowe wydarzenia.
W bogatym programie czterodniowych imprez zaplanowano dla dzieci m.in. wyjazd nad Jezioro Rudnickie, wycieczkę do Łeby oraz wspólny festyn integracyjny w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Wydrznie.
Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego!
 
 

drukuj (Bo uśmiech dziecka najważniejszy jest)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2008-05-30

« wstecz