Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 9 Sierpnia 2020

Imieniny

Romana, Edyty, Rolanda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Na twarzach dzieci ponownie zagościła radość

Gwarno i kolorowo było w sobotnie popołudnie w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Wydrznie. Ponad siedemdziesięcioro dzieci z Wydrzna bawiło się na festynie ze swoimi kolegami z zaprzyjaźnionej placówki w Białochowie.

 
Oprócz pieczonych kiełbasek, zabaw na trampolinie i dmuchanej zjeżdżalni przygotowano dla podopiecznych obu placówek liczne konkursy z nagrodami. Dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt cieszyła się zabawa karaoke, chłopcom natomiast wielką frajdę sprawiły przejażdżki na quadach, korzystanie ze zjeżdżalni i gra w piłkę.
Swojej radości ze spotkania z dziećmi nie krył Starosta Grudziądzki, Marek Szczepanowski, który nie tylko kibicował milusińskim podczas różnych konkurencji, ale sam wcielił się w rolę piłkarza i grał z chłopcami w futbol.
Podczas pikniku rozstrzygnięto również konkurs plastyczno-literacki pod hasłem „Szczęśliwa rodzina” zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Wzięło w nim udział 19 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Żadne dziecko nie pozostało tego dnia bez nagrody. Na wszystkie czekały atrakcyjne prezenty.
Miniony tydzień był wyjątkowy zarówno dla dzieci z placówki Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Białochowa, jak i Wydrzna. Świętowanie z okazji Dnia Dziecka trwało prawie tydzień, dostarczyło dzieciom niesamowitych wrażeń i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.
 

drukuj (Na twarzach dzieci ponownie zagościła radość)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2008-06-09

« wstecz