Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 21 Lipca 2019

Imieniny

Daniela, Andrzeja, Benedykta

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Stypendia dla najzdolniejszych

Ponad tysiąc złotych – stypendia w takiej wysokości otrzymali przed świętami najlepsi uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie. Łączna kwota wsparcia finansowego od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego sięga 3 tysięcy złotych. Stypendyści otrzymują stypendia w roku szkolnym 2007/08 w kwocie 300 zł miesięcznie przez okres dziesięciu miesięcy.

W gronie nagrodzonych znaleźli się: Paulina Kuczek, Łukasz Rybicki, Lucyna Bonna, Justyna Reetz oraz Katarzyna Kłosowska.

843.jpg

- To moje pierwsze stypendium. Bardzo się z niego cieszę. Otrzymane od marszałka pieniądze zamierzam przeznaczyć na dalszą edukację. Zainteresowanie biologią oraz chemią wiążę się z moimi planami na przyszłość. Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o studiach na kierunku weterynaria lub fizjoterapia. Przyznane stypendium na pewno pomoże w urzeczywistnieniu moich planów - mówi uczennica klasy III b LO przy ZSP w Łasinie, Katarzyna Kłosowska.

Uczniowie ubiegający się o stypendium musieli mieć bardzo dobre wyniki w nauce, frekwencję oraz dodatkowe osiągnięcia (np. udział w olimpiadach przedmiotowych, czy zawodach sportowych). Nie bez znaczenia pozostawała również kreatywna praca na rzecz społeczności szkolnej.

Naszym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników w nauce w następnym roku szkolnym.

drukuj (Stypendia dla najzdolniejszych)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 02.01.2008

« wstecz