Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 21 Lipca 2019

Imieniny

Daniela, Andrzeja, Benedykta

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Noworocznie w Rogóźnie

Na zaproszenie Wójta oraz Rady Gminy do Rogóźna na spotkanie noworoczne przybyli dzisiaj duchowni, dyrektorzy szkół, właściciele firm z terenu gminy oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego, wśród nich Starosta Powiatu Grudziądzkiego, Marek Szczepanowski. Koniec starego roku i nadejście nowego to przede wszystkim sprzyjający czas na ocenę ubiegłorocznych dokonań.

Spotkanie rozpoczął i powitał zgromadzonych gości Wójt Gminy Rogóźno, który w swoim wystąpieniu podsumował miniony rok swojej pracy.

 - Rok 2007 był pierwszym rokiem pracy nowo wybranej rady. Był to czas korzystnych przemian oraz osiągnięć na terenie naszej gminy. Włożyliśmy wiele trudu w realizację nowych zamierzeń inwestycyjnych i wyrażamy nadzieję, że przełożą się one bezpośrednio na jakość życia naszych mieszkańców oraz rozwój naszej gminy w następnych latach. Życzę wszystkim tu zebranym, aby w nowym 2008 roku nie zabrakło nam  siły i energii do realizacji kolejnych zadań - mówił Wójt Gminy Rogóźno, Henryk Szpringiel.

Uroczystość uświetniły jasełka przygotowane, pod opieką Pani Anny Płuciennik, przez uczniów Szkoły Podstawowej w Białochowie.

Życzenia noworoczne zgromadzonym gościom złożył również starosta grudziądzki - Życzę Państwu, aby przesłanie płynące z jasełkowego przedstawienia towarzyszyło Wam w codziennym życiu. Oby ten 2008 rok był rokiem zrealizowanych planów, udanych przedsięwzięć oraz spełnionych nadziei.

komentarze (0) (Noworocznie w Rogóźnie)

drukuj (Noworocznie w Rogóźnie)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 10.01.2008

« wstecz