Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 22 Lipca 2019

Imieniny

Marii, Magdaleny, Albina

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w „5” piłkarskich

Dnia 28.04.2008 r. w Świeciu n. Osą odbyły się turnieje „piątek” piłkarskich dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny szkół podstawowych z wszystkich gmin powiatu grudziądzkiego

 
DZIEWCZĘTA:                        Wyniki eliminacji
Gr. A –          Boguszewo    -        Rogóźno        1 : 4  ( 1 : 3 )       
                   Rogóźno        -        Piaski            0 : 1  ( 0 : 1 )
                  Pisaki            -        Boguszewo    0 : 0  
Gr. B -          Linowo          -        Szonowo       0 : 0  
                   Szonowo       -        Radzyń Ch.    0 : 0
                   Radzyń Ch.    -        Linowo          1 : 1   ( 1 : 1 ) karne 1 : 0
 
Wyniki finału
o miejsce V – VI  :   Boguszewo-   Szonowo       0 : 1  ( 0 : 0 )
o miejsce III – IV :   Rogóźno.-     Linowo          1 : 1  ( 0 : 0 ) karne 3 : 2
o miejsce I – II     : Piaski -        Radzyń Ch.    0 : 1  ( 0 : 1 )
 
Ostateczna kolejność
1 miejsce – Radzyń Ch.,    2 miejsce – Piaski,    3 miejsce – Rogóźno, 4 miejsce – Linowo, 5 miejsce – Szonowo,    6 miejsce – Boguszewo.
 
Skład drużyny z Radzynia Chełmińskiego: Żychowska Ilona, Kędzia Klaudia, Olszewska Michalina, Olszewska Natalia, Sobota Dominika, Dobrzyńska Daria, Kowalewska Marta, Rosada Natalia.
Opiekun: Sadłowska Mirosława
CHŁOPCY:                             Wyniki eliminacji
Gr. A –          Szonowo       -        Rywałd          4 : 3  ( 4 : 1 )       
                   Rywałd          -        Dąbrówka Król.3 : 0 ( 2 : 0 )
                  Dąbrówka Król.-       Szonowo       0 : 3   ( 0 : 0 )       
Gr. B –          Bursztynowo -        Wałdowo        3 : 1  ( 2 : 0 )
                   Wałdowo       -        Rogóźno        3 : 1   ( 1 : 1 )
                   Rogóźno        -        Bursztynowo  0 : 5   ( 0 : 2 )
 
Wyniki finału
o miejsce V – VI  :   Dąbrówka Król.- Rogóźno     2 : 2  ( 0 : 2 ) karne 3 : 2
o miejsce III – IV :   Rywałd          - Wałdowo     0 : 0   karne 1 : 3
o miejsce I – II     : Szonowo       - Bursztynowo 1 : 3  ( 0 : 3 )
 
Ostateczna kolejność
1 miejsce –Bursztynowo    2 miejsce – Szonowo,    3 miejsce – Wałdowo, 4 miejsce – Rywałd,    5 miejsce – Dąbrówka Królewska,    6 miejsce – Rogóźno.
 
Skład drużyny z Bursztynowa: GlisztaTomasz, Balcerzak Damian, Bednarski Krystian, Piasta Łukasz, Mikołajczyk Mateusz, Dudek Łukasz, Bednarski Mariusz, Nowicki Jacek.
Opiekun: Sulecki Wiesław
 

komentarze (0) (Powiatowe Igrzyska Młodzieży w „5” piłkarskich)

drukuj (Powiatowe Igrzyska Młodzieży w „5” piłkarskich)

  • autor: Henryk Olszewski, data: 30.04.2008
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz