Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Wtorek 12 Listopada 2019

Imieniny

Mateusza, Renaty, Witolda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Młodzieżowe wieloboje lekkoatletyczne

Dnia 19.05.2008 r. na stadionie GKS Olimpia startowały reprezentacje szkół podstawowych wszystkich gmin powiatu grudziądzkiego w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. W trójboju startowały najlepsze 6-co osobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców rocznika 1997 i młodsi, zaś w czwórboju roczniki 1995 i młodsi. Na wynik końcowy zespołu składały się rezultaty 5-ciu najlepszych zawodników/czek.

Każdy startujący w trójboju startował w biegu na 600 m, w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, a w czwórboju, ponadto dziewczęta w biegu na 600 m, a chłopcy na 1000 m.
WYNIKI TRÓJBOJU
Dziewczęta:            1 miejsce      SP Mokre                -        572 pkt
                            2 miejsce      SP Świecie n/Osą     -        502 pkt
                            3 miejsce      SP Radzyń Chełmiński     -    453 pkt
                            4 miejsce      SP Szonowo            -        448 pkt
                            5 miejsce      SP Rogóźno             -        400 pkt
                            6 miejsce      SP Plemięta             -        337 pkt
W skład zespołu SP Mokre: Nowicka Weronika, Petrykowska Anita, Markowska Wioleta, Jasińska Anna, Grzella Marta.
Opiekun: Szewczuk Marlena
 
Chłopcy:                 1 miejsce      SP Świecie n/Osą     -        416 pkt
                            2 miejsce      SP Plemięta             -        404 pkt
                            3 miejsce      SP Łasin                 -        396 pkt
                            4 miejsce      SP Nowa Wieś           -        370 pkt
                            5 miejsce      SP Radzyń Chełmiński -        364 pkt
                            6 miejsce      SP Rogóźno             -        302 pkt
Skład zespołu SP Świecie n/Osą: Czyżykowski M., Udziński Z., Wiśniewski B., (Wiśniewski A.), Krogulski A., Chruszczewski D.
Opiekun: Waśniowski Jarosław
 
CZWÓROBUJ LEKKOATLETYCZNY
Dziewczęta:            1 miejsce      SP Plemięta             -        978 pkt
                            2 miejsce      SP Lisnowo             -        934 pkt
                            3 miejsce      SP Radzyń Chełmiński -        847 pkt
                            4 miejsce      SP Nowa Wieś            -        843 pkt
                            5 miejsce      SP Zawda               -        813 pkt
                            6 miejsce      SP Rogóźno             -        618 pkt
Skład zespołu z SP Plemięta: Partyka Karolina, (Betcher Patrycja), Chociaj Marta, Dubilis Weronika, Pełka Karolina, Leszczyńska Aneta.
Opiekun: Kurnik Andrzej
 
Chłopcy:                 1 miejsce      SP Łasin                 -        861 pkt
                            2 miejsce      SP Rogóźno             -        845 pkt
                            3 miejsce      SP Lisnowo             -        833 pkt
                            4 miejsce      SP Radzyń Chełmiński -        812 pkt
                            5 miejsce      SP Gruta                 -        793 pkt
                            6 miejsce      SP Piaski                 -        722 pkt
Skład zespołu SP Łasin: Michalski Arek, Zieleń Damian, Zieliński Mateusz, Cypryański Tomasz, Zająkała Maciej, Manthey Nikodem.
Opiekun: Jankowski Łukasz

komentarze (0) (Młodzieżowe wieloboje lekkoatletyczne)

drukuj (Młodzieżowe wieloboje lekkoatletyczne)

  • autor: Henryk Olszewski, data: 27.05.2008
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz