Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Piątek 23 Października 2020

Imieniny

Marleny, Seweryna, Jana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Młodzieżowa siatkówka w powiecie

 

GIMNAZJADA POWIATOWA w siatkówce.
W dniach 19.01.2009 r.(dziewczęta) i 20.01.2009 r. (chłopcy) w Zespole Szkół Publicznych w Łasinie, odbyły się gimnazjalne turnieje siatkówki mistrzów gmin powiatu grudziądzkiego. Uczestniczyły drużyny
z wszystkich gmin.
WYNIKI – dziewczęta.
Eliminacje –
Grupa „A”
Gruta - Mokre                  2 : 0 (14,14)
Mokre - Radzyń Ch.           2 : 1 (7,-15,6)
Radzyń Ch.    - Gruta         0 : 2 (4,3)
Grupa „B”  
Rogóźno - Świecie n.Osą     0 : 2 (12,13)
Świecie n.Osą          - Jankowice   1 : 2 (16,-11,13)
Jankowice     - Rogóźno     2 : 0 (6,14)
F i n a ł 
o miejsce 5 -6         Radzyń Ch.    - Rogóźno     1 : 2 (-13,15,11)
o miejsce 3-4 Mokre - Świecie n.Osą                 0 : 2 (18,13)
o miejsce 1-2 Gruta - Jankowice            2 : 0 (12,14)
Ostateczna kolejność : 1 m – Gruta, 2 m – Jankowice, 3 m – Świecie n.Osą, 4 m – Mokre, 5 m – Rogóźno, 6 m – Radzyń Ch.
Drużyna z Gruty: Kozłowska Alina, Chociaj Milena, Barczak Ewelina, Preczewska Dominika, Preczewska Milena, Ozimek Marlena, Świątek Karolina, Olewnik Magdalena, Górska Dominika, Gawron Patrycja, Dumania Wiktoria, Lewandowska Marta. Opiekun drużyny: Kurkus Mariusz.
 
WYNIKI - chłopcy.
Eliminacje - Grupa „A”
Gruta - Rogóźno              0 : 2 (14,12)
Rogóźno    - Radzyń Ch.     2 : 1 (11,-12,7)
Radzyń Ch.    - Gruta                   0 : 2 (19,4)
Grupa „B”      Świecie n.Osą          - Ruda          2 : 0 (11,12)
Ruda   - Łasin                   0 : 2 (12,10)
Łasin   - Świecie n.Osą       1 : 2 (-22,14,11)
F i n a ł – o miejsce 5-6      Radzyń Ch.    - Ruda          2 : 0 (13,11)
o miejsce 3-4 Gruta - Łasin                  2 : 1 (23, -21,7)
o miejsce 1-2 Rogóźno - Świecin.Osą      2 : 1 (-22,21,14)
Ostateczna kolejność : 1 m – Rogóźno, 2 m – Świecie n.Osą, 3 m – Gruta, 4 m – Łasin, 5 m – Radzyń Ch. 6 m – Ruda.
Drużyna z Rogóźna : Urbanek Tomasz, Hydzik Kamil, Kipka Maciej, Lipowski Marcin, Włodarczyk Paweł, Strzelczyk Sebastian, Hydzik Milan. Opiekun drużyny: Lech Marlena.
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY w mini piłce siatkowej
Dnia 21.01.2009 r. w Grucie (dziewczęta) oraz 22.01.2009 r. w Lisnowie (chłopcy) odbyły się powiatowe turnieje „czwórek siatkarskich” szkół podstawowych . Wystartowały mistrzowskie drużyny wszystkich gmin naszego powiatu.
WYNIKI - dziewczęta.
Eliminacje -  
Grupa „A”
Łasin   - Ruda                   2 : 1 (9,-21,1)
Ruda   - Rogóźno               0 : 2 (12,16)
Rogóźno        - Łasin          1 : 2 (13,-17,9)
Grupa „B”     Boguszewo    - Lisnowo      0 : 2 (9,13)
Lisnowo - Radzyń Ch.         2 : 0 (2,13)
Radzyń Ch. – Boguszewo     2 : 0 (15,17)
F i n a ł –
o miejsca 5 - 6        Ruda   - Boguszewo           0 : 2 (14,16)
o miejsca 3 – 4        Rogóźno - Radzyń Ch.       0 : 2 (12,9)
o miejsca 1 – 2        Łasin   - Lisnowo               0 : 2 (21,19)
Ostateczna kolejność:   1 m – Lisnowo, 2 m – Łasin, 3 m – Radzyń Ch. 4 m – Rogoźno, 5 m – Boguszewo, 6 m – Ruda.
Dryżyna z Lisnowa: Grzuchowska Roksana, Bolin Natalia, Trochowska Martyna, Szulc Magda, Kamińska Ewelina, Grzuchowska Agata, Szałkowska Karolina, Hornicka Iza, Jóźwiak Agata.
Opiekun drużyny: Kamiński Bolesław.
 
WYNIKI - chłopcy.
Eliminacje -  
Grupa „A”
Lisnowo        - Radzyń Ch. 2 : 1 (11,-20,7)
Radzyń Ch.    - Ruda          2 : 0 (17,8)
Ruda  - Lisnowo               0 : 2 (8,13)
Grupa „B”     Dąbrówka Król.         - Łasin          1 : 2 (-15,16,15)
Łasin   - Rogóźno               2 : 0 (8,10)
Rogóźno   - Dąbrówka Król. 0 : 2 (13,15)
F i n a ł -  
o miejsca 5 – 6       Ruda   - Rogóźno     2 : 0 (16,10)
o miejsca  3 – 4       Radzyń Ch. – Dąbrówka K. 0 : 2 (18,14)
o miejsca 1 – 2       Lisnowo        - Łasin          2 : 1 (15,-23,13)
 
Ostateczna kolejność:   1 m – Lisnowo, 2 m – Łasin, 3 m – Dąbrówka Królewska, 4 m – Radzyń Ch. 5 m – Ruda, 6 m – Rogóźno.
Drużyna z Lisnowa :  Gąsiorowski Patryk, Zieliński Marceli, Kasprowicz Kuba, Ciarkowski Olek, Radziszewski Mateusz, Januszewski Hubert, Sokołowski Karol, Laskowski Mateusz, Bruzdewicz Bartek, Szymański Piotr.
 

komentarze (2) (Młodzieżowa siatkówka w powiecie)

drukuj (Młodzieżowa siatkówka w powiecie)

  • autor: Henryk Olszewski, data: 2009-01-26
wyświetl galerię w Cooliris
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz