Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

IX Halowe Mistrzostwa Szkolnych Reprezentacji Gmin Powiatu Grudziądzkiego w LA

Dnia 12.12.2014 r. w hali GKS „Olimpia” w Grudziądzu startowała młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu w lekkiej atletyce.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE – wyniki

dziewczęta                 60 m – pomiar elektroniczny                      chłopcy

 

1.  Kulczyk Sylwia Wałdowo Szl.

9,06

1.  Stęplowski Mikołaj Mokre

8,55

 

2.  Suchocka Edyta Lisnowo

9,42

2.  Jeziorowski Adrian Gruta

8,78

 

3.  Gronek Agata Łasin

9,49

3.  Kuszyński Łukasz Rogóźno

8,82

 

300 m – pomiar elektroniczny

 

1.   Kondracka Dominika Piaski

52,65

1.  Wartoń Jacek Rogóźno

50,20

 

2.   Jelińska Sara Rogóźno

52,80

2.  Łosiński Karol Ruda

51,163

 

3.   Falkowska Wiktoria Mokre

54,47

3.  Bojdo Norbert Szonowo

51,168

 

600m/1000m – pomiar elektroniczny

1. Jurek Kornelia Rogóźno

2.06,23

1.  Justa Miłosz Mokre

3.29,15

2. Jelińska Aleksandra Rogóźno

2.09,59

2.  Kirsz Paweł Szonowo

3.29,39

3. Kowalska Natalia Łasin

2.11,56

3.  Przybylski Marcin Łasin

3.29,96

             

 

Skok w dal

1. Urbanek Gabriela Rogóźno

4,40

1. Malinowski Jakub Węgrowo

4,44

2. Strzelczyk Zuzanna Gm. Grudz.

4,35

2. Andrzejewski Patryk Dusocin

4,44

3. Łęczycka Karolina Łasin

3,95

3. Laskowski Radosław Szembruczek

4,27

Skok wzwyż

1. Górak Martyna Świecie n. Osą

120

1. Baranik Marcel Gruta

145

2. Kujawa Zofia Nowa Wieś

110

2. Zająkała Jakub Łasin

125

3. Templin Martyna Gruta

110

3. Stachurski Michał Mokre

120

 

 

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE -  wyniki

 

dziewczęta                 60 m – pomiar elektroniczny                      chłopcy

1. Jaskulska Anna Piaski

8,78

1. Reszka Szymon Gruta

7,77

2. Dymerska Daria Piaski

9,12

2. Kowalski Jakub Jankowice

7,83

3. Kurkus Kamila Gruta

9,14

3.Jankowski Wojciech Mokre

7,97

300 m – pomiar elektroniczny

1. Osmańska Natalia Gruta

51,00

1. Michelus Damian Ruda

44,78

2. Powałka Paulina Mokre

51,41

2. Niebojewski Damian Ruda

44,91

3. Rafalska Emilia Świecie n. Osą

53,40

3. Kępiński Sebastian Rogóźno

45,82

600m/1000m – pomiar elektroniczny

1. Barszczewska Natalia Gruta

1.54,32

1. Albanowski Kajetan Gruta

3.17,12

2. Lubecka Weronika Mokre 

1.57,72

2. Szczepanek Krystian Mokre

3.19,12

3. Pietkiewicz Agata Świecie n. Osą

2.01,82

3. Gałusza Marcin Gruta

3.21,03


Skok w dal

1. Weselak Agata Gruta  

4,13

1. Radziszewski Nikodem Świecie n. Osą

5,15

2. Wilmowicz Dominika Łasin  

3,95

2. Szyszkowski Karol Piaski

5,08

3. Korzeniak Kamila Świecie n. Osą

3,88

3. Czarnecki Mateusz Mokre

4,93

Skok w zwyż

1. Przystalska Julia Świecie nad Osą

130

1. Bonkowski Michał Gruta

165

2. Nartowska Natalia Łasin

125

2. Sylwestrzuk Jakub Jankowice

160

3. Kurkus Milena Gruta

120

3. Pawłowski Michał Mokre

150

 

Wyniki zespołowe




Gmina

szkoły podstawowe

gimnazja




Razem pkt




Miejsce

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

Grudziądz

42

47

36

44

169

1

Gruta

14

22

38

34

108

2

Łasin

27

30

23

24

104

3

Rogóźno

36

29

15

14

94

4

Świecie nad Osą

18

9

25

19

71

5

 

  • autor: Henryk Olszewski, data: 2014-12-18
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz