Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Powiatowe biegi przełajowe młodzieży szkolnej

W dniu 30.09.2015 r. na obiektach ośrodka wczasowego Casus w Łasinie – indywidualnymi biegami przełajowymi młodzież szkolna powiatu grudziądzkiego zainaugurowała sportowy rok szkolny 2015/2016.

WYNIKI INDYWIDUALNE

Szkoły podstawowe

Dziewczęta 800 m

Chłopcy 1000 m

m

Nazwisko i imię

szkoła

pkt

m

Nazwisko i imię

szkoła

1

Badalewska Weronika

Łasin

22

1

Arbszajtys  Sebastian

Gruta

2

Milda Wiktoria

Rogóźno

20

2

Szymański Bartosz

Linowo

3

Nowacka Julia

Piaski

19

3

Lachowski Radosław

Szembruczek

4

Gronowska Wiktoria

Wałdowo

18

4

Wiśniewski Kacper

Ruda

5

Rynkowska Oliwia

Rogóźno

17

5

Kalachurka Sebastian

Świecie n.Osą

6

Wysakowska Jagoda

Rogóźno

16

6

Kurek Wiktor

Ruda

7

Szamotalska Oliwia

Piaski

15

7

Jaros Nikodem

Słup

8

Strzelczyk Zuzanna

Dusocin

14

8

Majerowski Mateusz

Sosnówka

9

Lewandowska Kornelia

Gruta

13

9

Banacki Dawid

Zawda

10

Czerwińska Sylwia

Linowo

12

10

Tracki Dawid

Gruta

11

Retz Monika

Szonowo

11

11

Bonkowski Maciej

Gruta

12

Bontal Kinga

Zawda

10

12

Hejnowski Marcin

Szembruczek

13

Gurak Martyna

Świecie n. Osą

9

13

Marchlewicz Kacper

Świecie n.Osą

14

Sikorska Natalia

Lisnowo

8

14

Żulczyk Jakub

Szonowo

15

Samborska Marta

Gruta

7

15

Gubała Ermano

Świecie n.Osą

16

Wiklińska Iga

Wałdowo

6

16

Kruczkowski Damian

Wydrzno

17

Włodarczyk Julia

Rogóźno

5

17

Hinz Paweł

Linowo

18

Malarkowska Amelia

Wałdowo

4

18

Wójcik Aron

Bursztynowo

19

Murszewska Izabela

Lisnowo

3

19

Szymański Wojciech

Linowo

20

Falkowska Wiktoria

Mokre

2

20

Makowski Maksymilian

Łasin

 

 

Pozostałe dziew. po 1 pkt:

Pozostali chłop. po 1 pkt

21. Kurdziel Dorota

Wałdowo

21. Prahl Jakub

Nicwałd

22. Tracka Maja

Gruta

22. Waszewski Marcin

Gruta

23. Kubińska Amanda

Lisnowo

23. Wiśniewski Nikodem

Rogóźno

24. Zielińska Oliwia

Lisnowo

24. Laskowski Kacper

Szembruczek

25. Bonas Kaja

Gruta

25. Wysocki Jakub

Zawda

26. Wisniewska Malwina

Lisnowo

26. Szatkowski Tomek

Lisnowo

27.Kłosowska Sandra

Łasin

27. Marszałek Hubert

Szembruczek

28. Zatorska Wiktoria

Łasin

28. Strzelecki Sylwester

Rogóźno

29.Morholc Monika

Łasin

29. Maksim Mateusz

Wydrzno

30. Strzelecka Julia

Rogóźno

30. Bonna Mateusz

Rogóźno

31. Jankiewicz Dominika

Szembruczek

31. Katarzyniak Jakub

Gruta

32. Biedacka Agnieszka

Szembruczek

32. Tolksdorf Dominik

Łasin

33. Kowalczyk Sara

Gruta

33. Kwiatkowski Patryk

Mokre

34. Komsta Magdalena

Rogóźno

34. Grabowski Mikołaj

Rogóźno

35. Puczyńska Amelia

Świecie n. Osą

35. Borondt Kacper

Wydrzno

36. Pieniek Wiktoria

Gruta

36. Wilder Kacper

Nicwałd

37. Kubacka Martyna

Słup

37. Korgol Mateusz

Sosnówka

38. Kleczkowska Roksana

Łasin

38. Wydra Artur

Sosnówka

39. Nowacka Aleksandra

Łasin

 

 

 

Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta 1500 m

Chłopcy 2000 m

m

Nazwisko i imię

szkoła

pkt

m

Nazwisko i imię

szkoła

1

Jelińska Aleksandra

Rogóźno

22

1

Bonkowski Michał

Gruta

2

Grochocka Angelika

Ruda

20

2

Gurak Jakub

Świecie n.Osą

3

Łęczycka Karolina

Łasin

19

3

Justa Artur

Mokre.

4

Malinowska Katarzyna

Łasin

18

4

Kadela Jakub

Świecie n.Osą

5

Karaszewska Agata

Ruda

17

5

Nasieniewski Jan

Gruta

6

Różyńska Karolina

Wałdowo

16

6

Borkowski Maciej

Mokre

7

Pełka Paulina

Piaski

15

7

Kępiński Sebastian

Rogóźno

8

Pietkiewicz Agata

Świecie n/Osą

14

8

Głowacki Jakub

Ruda

9

Jurek Kornelia

Rogóźno

13

9

Żuraw Patryk

Świecie n.Osą

10

Jeżewska Julia

Piaski

12

10

Lewandowski Szymon

Mokre

11

Dziarska Natalia

Łasin

11

11

Chojnicki Jakub

Łasin

12

Kowalska Natalia

Łasin

10

12

Kwiatkowski Radosław

Wałdowo

13

Tadajewska Nikoletta

Ruda

9

13

Baranik Marcel

Gruta

14

Baźmierowska Natalia

Świecie n.Osą

8

14

Brzeski Kacper

Świecie n.Osą

15

Wilamowicz Dominika

Łasin

7

15

Szatkowski Dawid

Świecie n.Osą

16

Ratalska Emilia

Świecie n.Osą

6

16

Dziewicki Mikołaj

Gruta

17

Wojtowicz Oliwia

Łasin

5

17

Kandyba Krzysztof

Łasin

18

Urbanek Gabriela

Rogóźno

4

18

Kubacki Sebastian

Gruta

19

Tomczak Kornelia

Rogóźno

3

19

Fabiński Marcin

Jankowice

20

Więcek Martyna

Gruta

2

20

Templin Łukasz

Gruta

 

Pozostałe dziew. po 1 pkt:

Pozostali chłop. po 1 pkt:      

21. Antczak Klaudia

Gruta

21.  Rutkowski Kacper

Łasin

22. Hulewicz Oliwia

Rogóźno

22. Rosłoniec Krzysztof

Rogóźno

23. Kuczma Joanna

Rogóźno

23. Męczkowski Kacper

Łasin

24. Witos Marcelina

Gruta

24. Weis Przemysław

Łasin

25. Ciarkowska Dominika

Świecie n.Osą

25. Krawczyk Krystian

Mokre

26.Bielik Wiktoria

Świecie n.Osą

26. Dombrowski Patryk

Świecie n/Osą

27. Górska Julia

Gruta

27. Szulc Jacek

Rogóźno

28. Templin Martyna

Gruta

28. Hulewicz Wiktor

Rogóźno

29. Sadowska Wiktoria

Gruta

29. Rynkowski Wojciech

Rogóźno

30. Zielińska Angelika

Świecie n.Osą

30. Weisgerber Mateusz

Rogóźno

 

Gmina

Szkoły podstawowe

Szkoły gimnazjalne

dziew. pkt

chłop. pkt

razem pkt

miejsce

dziew. pkt

chłop. pkt

razem pkt

miejsce

Grudziądz

79

51

130

1

89

72

171

1

Gruta

25

64

89

4

7

60

67

4

Łasin

48

33

81

5

70

22

92

3

Radzyń Ch.

-

-

-

-

-

-

-

-

Rogóźno

62

35

97

3

44

20

64

5

Świecie n/Osą

36

66

102

2

31

67

98

2

 

  • autor: Marcin Lask, data: 2015-10-01
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz