Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY I POWIATOWA GIMNAZJADA W „6’ PIŁKARSKICH CHŁOPCÓW.

         Dnia 07.10.2015 r. w Małym Rudniku odbył
się turniej w „ szóstkach” piłkarskich chłopców

Wyniki chłopców

szkoły podstawowe

Eliminacje: Grupa A                                                                                              

                       

lp

szkoła

1

2

3

pkt

bramki

miejsce

1

Sosnówka

xxx

1;1

0:0

2

(1:1)

2

2

Nicwałd

1:1

xxx

0:2

1

(1:3)

3

3

Wydrzno

0:0

2:0

xxx

4

(2:0)

1

 

Grupa B

lp

szkoła

4

5

6

pkt

bramki

miejsce

4

Radzyń Ch.

xxx

2:1

 

3

(2:1)

1

5

Świecie n.Osą

1:2

xxx

 

0

(1:2)

2

6

 

     

 

 

 

 

 

 

MECZE O  III – V  MIESJSCE

 

LP

SZKOŁA

1

2

3

PKT

 

MIEJSCE

1

Nicwałd

XXX

2:0

1:1

4

 

3

2

Świecie n.Osą

0:2

XXX

2:1

3

 

4

3

Sosnówka

1:1

1:2

XXX

1

 

5

 

 

 

Finał

  • O miejsce 1-2:          Wydrzno – Radzyń Chełm.                  0:2

 

Kolejność ostateczna: 1 m –Radzyń Chełm., 2 m – Wydrzno, 3 m – Nicwałd,
                          4 m – Świecie nad Osą, 5 m – Sosnówka.

 

Zespół z Radzynia Chełm.:  Kalczyński Damian, Kruk Filip, Falkowski Karol, Karczewski Mateusz, Kicerman Marcel, Mintol Dominik, Makoś Kacper, Jeziorski Krystian, Bronicki Kacper, Orłowski Kacper

Opiekun:    Małgorzata Kopczyńska

 

Wyniki – szkoły gimnazjalne

 

Eliminacje:

 Grupa A

lp

Gimnazjum

1

2

3

pkt

bramki

miejsce

1

Wałdowo

xxx

1:4

1:3

0

2:7

3

2

Świecie n/Osą

4:1

xxx

0:2

3

4:3

2

3

Radzyń Ch.

3:1

2:0

xxx

6

5:1

1

 

Grupa B

lp

Gimnazjum

4

5

6

pkt

bramki

miejsce

4

Łasin

xxx

1;5

1:2

0

2:7

3

5

Gruta

5:1

xxx

3:0

6

8:1

1

6

Rogóźno

2:1

0:3

xxx

4

2:4

2

 

Finał:

  • o miejsce 1 -2         Radzyń Chełm. – Gruta    0:1  karny
  • o miejsce 3 – 4       Świecie n/Osą – Rogóźno               0:1 
  • o miejsce 5 – 6       Wałdowo – Łasin 0:3

Kolejność ostateczna: 1 m – Gruta, 2 m – Radzyń Ch., 3 m – Rogóźno,
 4 m – Świecie n/Osą, 5 m – Łasin, 6 m – Wałdowo

Zespół z Gruty: Michał Rynduch, Piotr Rogoziński, Maciej Serocki Gracjan Graczyk, Jakub Jaranowski, Mikołaj Dziewicki, Bartosz Klasiński, Kamil Milder, Marcin Pawlik, Adam Sołtysik.     Opiekun:  Mariusz Kurkus 

  • autor: Marcin Lask
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz