Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Dnia 4 i 5 listopada 2015 roku w Grucie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w  piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Wyniki przedstawiają sie następująco:

Wyniki dziewcząt

Grupa A

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Radzyń Ch.

X

6:2

 

2

 

1

2

Ruda

2:6

X

 

0

 

2

3

             

 

Grupa B

 

Lp.

Szkoła

4

5

6

PKT

 

Miejsce

4

Gruta

X

3:1

4:2

4

 

1

5

Łasin

1:3

X

1:2

0

 

3

               

6

Świecie n.Osą

2:4

2:1

X

2

 

2

 

Tabela o miejsca III - V

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Ruda

X

4:2

5:1

4

 

3

2

Łasin

2:4

X

1:2

0

 

5

               

3

Świecie n.Osą

1:5

2:1

X

2

 

4

 

Finał

Radzyń Ch. - Gruta (3:1)

Ostateczna kolejność:

I  miejsce - Radzyń Ch.

II miejsce - Gruta

III miejsce - Ruda

IV miejsce - Świecie nad Osą

V miejsce - Łasin

Zespół z Radzynia Ch. w składzie: Martyna Rędzina, Julia Waśko, Aleksandra Junkier, Aleksandra Szymlet, Natalia Wiater, Katarzyna Zacharska, Kornelia Ćwiklińska, Agnieszka Żychowska, Nikola Jędrzejewska, Emilia Wiater, Zuzanna Socha, Adela Jakubowska, Sandra Urbańczyk, natalia Bembenek, Róża Paluch, Julia Puzon, opiekun :Grzegorz Neumann

Wyniki chłpców

Grupa A

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Łasin

X

6:5

 

2

 

1

2

Radzyń Ch.

5:6

X

 

0

 

2

3

             

 

Grupa B

 

Lp.

Szkoła

4

5

6

PKT

 

Miejsce

4

Gruta

X

9:1

7:1

4

 

1

5

Mokre

1:9

X

2:4

0

 

3

               

6

Świecie n.Osą

1:7

4:2

X

2

 

2

 

Tabela o miejsca III - V

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Radzyń Ch.

X

5:3

5:5

3

10:8

3

2

Mokre

3:5

X

2:4

0

 

5

               

3

Świecie n.Osą

5:5

4:2

X

3

9:7

4

 

Finał

Łasin - Gruta (2:10)

Ostateczna kolejność:

I  miejsce - Gruta

II miejsce -Łasin

III miejsce - Radzyń Ch.

IV miejsce - Świecie nad Osą

V miejsce -Mokre

Zespół z Gruty w składzie: Jakub Ścibor, Michał Bonkowski, Bartosz Klasiński, Oskar Reich, Dawid Tuleja, Mikołaj Dziewicki, Łukasz Templin, Adam Sołtysik, Jan Nasieniewski, Marcin Pawlik , opiekun :Aleksander Zadykowicz

  • autor: Marcin Lask, data: 2015-11-12
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz