Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

X Halowe Mistrzostwa Szkolnych Reprezentacji Gmin Powiatu Grudziądzkiego w LA

SZKOŁY PODSTAWOWE – wyniki

dziewczęta                        60 m – pomiar elektroniczny                    chłopcy

1.  Stankiewicz Natalia Mokre

9,26

1.  Wydra Artur Sosnówka

8,37

2.  Kondracka Patrycja Piaski

  9,51

2.  Kowalski Dominik Rogóźno

9,16

3.  Rzepka Karolina Łasin

9,87

3. Siech Kamil Ruda

9,36

4.  Ilińska Sandra Rogóźno

10,12

4.  Kwiryng Dawid Boguszewo

9,40

5.  Pressing Anna Łasin

10,45

5. Tychmann Jakub Boguszewo

9,68

6. Pawłowska Wiktoria Rogóźno

10,46

6. Sonnenfeld Szymon Łasin

10,20

7. Brzyska Adrianna Gruta

10,73

7. Żulczyk Jakub Szonowo

10,34

 

 

8. Strzelecki Grzegorz Rogóźno

10,43


300 m – pomiar elektroniczny

1.   Nowacka Julia Piaski

52,46

1.  Wiśniewski Kacper Ruda

49,67

2.   Wysakowska Jagoda Rogóźno

54,11

2.  Borkowski Igor Mokre

51.00

3.   Falkowska Wiktoria Mokre

55,34

3.  Bartłomiej Szymański Linowo

52,18

4.   Zatorska Wiktoria Łasin

1.00.34

4.  Tolksdorf Dominik Łasin

52,72

5.   Arendt Natalia Nicwałd

1.00.39

5. Kalachurka Sebastian Świecie

53,49

6.   Retz Marika Szonowo

1.01.80

6.Wiśniewski Nikodem Rogóźno

56.99

7. Sobótka Alina Świecie

1.02.93

7.Kuszyński Szymon Rogóżno

57,11

8. Sawa Zuzanna Świecie

1.04.76

8.Wysocki Jakub Zawda

58,68

9. Saucha Magda Nicwałd

1.05.36

9.Pawlos Jacek Boguszewo

1.00.58

 

 

10.Nadworny Jakub Boguszewo

1.05.87


600m/1000m – pomiar elektroniczny

1. Groszewska Wiktoria Wałdowo

2.03.83

1.  Arbszajtys Sebastian Gruta

3.29.99

2. Badalewska Weronika Łasin

2.06.49

2.  Korgol Mateusz

3.30.77

3.Tracka Maja Gruta

2.15.47

3.  Radosław Laskowski       Szembruczek

3.36.05

4. Lewandowska Karolina Mokre

2.15.83

4.  Deptuła Nikodem Nowa Wieś

3.49.05

5.Bonas Kaja

2.16.58

5.  Banacki Dawid Zawda

3.52.83

 

 

6. Prahl Jakub Gruta

3.52.83

 

 

7.Hinz Paweł Linowo

3.53.68

 

 

8.Bonna Mateusz Rogóźno

4.09.03

 

 

9.Makowski Maksymilian Łasin

4.10.45

 

 

10.Szymański Wojciech Linowo

4.24.16


 

 

 

 

Skok w dal

1. Zuzanna Strzelczyk Dusocin

4,70

1. Tadeusz Szwarnowski Nowa Wieś

4,37

2. Kłosowska Sandra Łasin

4,03

2. Milder Kacper Gruta

4,09

3. Piotrowska Wiktoria Gruta

3,88

3. Wiktor Kurek Ruda

3,98

4. Amelia Nalaskowska Mokre

3,62

4. Marchlewicz Kacper Świecie

3,74

5/6.  Dominika Jankiewicz    Szembruczek

3,39

5. Sikora Krzysztof Zawda

3,58

5/6. Zapalska Julia Świecien/Osą

3,39

 

 



Skok wzwyż

1. Gurak Martyna Świecie n/Osą

125

1. Bonkowski Maciej Gruta

133

2. Samborska Marta Gruta

120

2. Mrugała Maciej Łasin

130

3. Merholz Monika Łasin

120

3. Granica Marceli Mokre

120

4. Kujawa Zofia Nowa Wieś

115

 

 

 

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE -  wyniki

dziewczęta                        60 m – pomiar elektroniczny                    chłopcy

1.Kulczyk Sylwia Piaski

8,86

1.Hinz Błażej Świecie nad Osą

7,97

2.Dymerska Daria Piaski

8,99

2.Filbrandt Mateusz Łasin

8,15

3.Suchocka Edyta Świecie nad Osą

9,19

3.Korgol Damian Ruda

8,21

4.Dziarska Natalia Łasin

9,35

4.Wojciechowski Bartosz Wałdowo

8,34

5.Kudlewska Patrycja Rogóźno

9,72

5. Reich Oskar Gruta

8,45

6.Andrzejewska Natalia Rogóźno

10,07

6. Brzeski Kacper Świecie nad Osą

8,58

7.Sonnenfeld Emilia Łasin

10,16

7.Tuleja Dawid Gruta

8,80

8.Natalia Bażmierowska

10,31

8.Kilichowski Maciej Rogóźno

8,85

 

 

9.Weis Przemysław Łasin

9,56

 

300 m – pomiar elektroniczny

1. Powałka Paulina Mokre

50,16

1. Borkowski Maciej Mokre

43,33

2. Iwańska Weronika Łasin

50,24

2. Lewandowski Szymon Mokre

45,56

3. Pełka Paulina Piaski

51,97

3. Fabiński Marcin Jankowice

45,68

4. Jelińska Sara Rogóźno

52,18

4. Żuraw Patryk Świecie nad Osą

46,36

5. Górska Julia Gruta

54,32

5. Bednarski Karol Świecie n.Osą

46,68

6. Wiącek Martyna Gruta

55,01

6. Tuleja Przemysław Gruta

47,51

7. Rafalska Emilia Świecie nad Osą

56,70

7. Kubacki Sebastian Gruta

47,61

8. Wojtowicz Oliwia Łasin

57,25

8. Wartoń Jacek Rogóżno

48,31

9. Zielińska Angelika Świecie n.Osą

58,32

9. Wilmowicz Bartosz Łasin

DNF

10. Kuczma Joanna Rogóźno

59,30

10. Kepiński Sebastian Rogóżno

DNS


 

 

600m/1000m – pomiar elektroniczny

1. Jelińska Aleksandra Rogóżno

1.56,65

1. Gurak Jakub Świecie nad Osą

3.07,72

2. Różyńska Karolina Wałdowo

2.00,17

2. Klasiński Bartosz Gruta

3.09,14

3. Pietkiewicz Agata Świecie n.Osą

2.05,94

3. Kadela Jakub Świecie nad Osą

3.09,83

4. Garkowska Klaudia Jankowice

2.09,11

4. Justa Artur Mokre

3.18,19

5. Ciarkowska Dominika Świecie n.Osą

2.11,72

5. Frank Patryk Ruda

3.23,11

6. Jurek Kornelia Rogóżno

2.12,94

6. Rynkowski Wojciech

3.25,88

7. Kowalska Karolina Łasin

2.17,17

7. Nasieniewski Jan Gruta

3.28,49

8. Tadajewska Nikoletta Ruda

DNS

8. Weiss Grzegorz Łasin

9. Sarnat Karol Łasin                             

3.38,32

3.39,83


Skok w dal

1. Urbanek Gabriela Rogóżno

4,43

1. Głowacki Jakub Ruda

5,39

2. Wilmowicz Dominika Łasin

4,09

2. Stęplewski Mikołaj Mokre

5,02

3. Gronek Agata Łasin

4,08

3. Rynduch Michał Gruta

4,78

4. Kondracka Dominika Piaski

4,07

4. Korczyński Mateusz Świecie n.Osą

4,74

5. Antczak Klaudia Gruta

3,99

5. Janc Eryk Rogóżno

4,52

6. Templin Martyna Gruta

3,81

6. Zajakała Jakub Łasin

4,48

7. Wyłupska Michalina Piaski

3,69

7. Dziewicki Mikołaj Gruta

4,25

8. Hulewicz Oliwia Rogóżno

3,54

8. Dąbrowski Patryk Świecie n.Osą

3,77

9. Bielik Wiktoria Świecie nad Osą

3,35

9. Mosakowski Kacper Łasin

3,68

10. Kubińska Martyna Świecie n.Osą

3,34

 

 


Skok w zwyż

1 Iterman Wiktoria Gruta

130

1. Bonkowski Michał Gruta

165

2. Przystalska Julia Świecie n.Osą

125

2. Sylwestrzuk Jakub Jankowice

165

3. Stawicka Weronika Ruda

115

3. Cysewski Hubert Mokre

145

4. Miecznik Weronika Łasin

NM

4. Droszczak Patryk Świecie n. Osą

NM

 

 

 

 

Wyniki zespołowe




Gmina

szkoły podstawowe

gimnazja




Razem pkt




Miejsce

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

Grudziądz

52

52

40

46

190

1

Gruta

21

32

15

25

93

3

Łasin

28

18

28

20

94

2

Rogóźno

15,5

16

29

7

67,5

5

Świecie nad Osą

9,5

14

21

35

79,5

4

 

drukuj (X Halowe Mistrzostwa Szkolnych Reprezentacji Gmin Powiatu Grudziądzkiego w LA)

  • autor: Marcin Lask, data: 2015-12-17
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz