Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 Dnia 3 i 4.02.2016 r. w Łasinie odbyły się turnieje
 dla dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

 

Wyniki dziewcząt (3.02.2016 r.)

 

Eliminacje

Grupa A                   

lp.

gimnazjum

1

2

3

pkt.

sety

miejsce

1.

Łasin

xxx

2:0

2:0

4

4:0

1

2.

Świecie n. Osą

0:2

xxx

2:0

3

2:2

2

3.

Rogóźno

0:2

0:2

xxx

2

0:4

3

 

Grupa B

lp.

gimnazjum

4

5

6

pkt.

sety

miejsce

4.

Gruta

xxx

2:0

2:0

4

4:0

1

5.

Piaski

0:2

xxx

2:0

3

2:2

2

6.

Radzyń

0:2

0:2

xxx

2

0:4

3

 

Finał

O miejsce 5-6 : Rogóźno - Radzyń Ch.              0:2 (20,18)

O miejsce  3-4: Świecie n/Osą - Piaski                0:2 (22,11)

O miejsce 1-2:  Łasin - Gruta                               2:1 (-13, 22, 13)

 

Ostateczna kolejność:   1 m – Łasin,     2 m- Gruta,       3 m- Piaski,      4 m- Świecie n. Osą,
                                   5 m – Radzyń Ch.,        6 m- Rogóźno

 

Zespół  z  Łasina: Miller Maja, Dziarska Natalia, Opalińska Weronika, Sornat Kamila, Wilmowicz Dominika, Bałdyga Aleksandra, Mądzielewska weronika, Plitt Marta, Iwańska Weronika, Jagielska Zuzanna, Zawacka Julia, Nartowska Natalia.           
Opiekun: Anna Bąk-Flatow.

 

 

Wyniki chłopców (4.02.2016 r.)

 

Eliminacje

Grupa A

lp.

gimnazjum

1

2

3

pkt.

sety

miejsce

1.

Rogóźno

xxx

0:2

0:2

2

0:4

3

2.

Gruta

2:0

xxx

2:0

4

4:0

1

3.

Mokre

2:0

0:2

xxx

3

2:2

2

 

Grupa B

lp.

gimnazjum

4

5

6

pkt.

sety

miejsce

4.

Jankowice

xxx

1:2

2:1

3

3:3

2

5.

Świecie n. Osą

2:1

xxx

2:1

4

4:2

1

6.

Radzyń

1:2

1:2

xxx

2

2:2

3

 

 

Finał

 

O miejsce: 5-6: Rogóźno-Radzyń Ch.                0:2 (-14,-21)

O miejsce  3-4: Mokre - Jankowice                     2:1 (-22, 26, 11)

O miejsce  1:2  Gruta – Świecie n. Osą             2:0 (19,17)

 

Ostateczna kolejność:   1 m – Gruta,     2 m- Świecie n. Osą,     3 m- Mokre,     

                                      4 m – Jankowice,   5 m –Radzyń        , ·6 m- Rogóźno

 

Zespół z Gruty: Rogoziński Piotr, Osuch Robert, Graczyk Gracjan, Dziewicki Mikołaj, Sołtysik Adam, Klasiński Bartosz, Ścibor Jakub.

Opiekun: Mariusz Kurkus

  • autor: Marcin Lask
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz