Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Igrzyska Młodzieży szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Dnia 17 lutego 2016 roku w Rogóźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w  drużynowy tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Wyniki przedstawiają sie następująco:

Wyniki dziewcząt

Grupa A

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Nowa Wieś

X

3:0

 

1

 

1

2

Szembruczek

0:3

X

 

0

 

2

3

             

 

Grupa B

 

Lp.

Szkoła

4

5

6

PKT

 

Miejsce

4

Łasin

X

3:0

3:0

2

 

1

5

Plemięta

0:3

X

2:3

0

 

3

               

6

Świecie n.Osą

0:3

3:2

X

1

 

2

 

Tabela o miejsca III - V

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Szembruczek

X

1:3

3:0

1

4:3

3

2

Plemięta

3:1

X

2:3

1

5:4

4

               

3

Świecie n.Osą

0:3

3:2

X

1

3:5

5

 

Finał

Nowa Wieś - Łasin (1:3)

Ostateczna kolejność:

I  miejsce - Łasin

II miejsce - Nowa Wieś

III miejsce -Szembruczek

IV miejsce - Plemięta

V miejsce - Świecie nad Osą

Zespół z Łasina w składzie: Agnieszka Firlit, Wiktoria Makowska, opiekun :Anna Firlit

 

Wyniki chłpców

Grupa A

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Rogóźno

X

3:0

 

1

 

1

2

Boguszewo

0:3

X

 

0

 

2

3

             

 

Grupa B

 

Lp.

Szkoła

4

5

6

PKT

 

Miejsce

4

Łasin

X

3:0

3:0

2

 

1

5

Sosnówka

0:3

X

2:3

0

 

3

               

6

Świecie n.Osą

0:3

3:2

X

1

 

2

 

Tabela o miejsca III - V

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Boguszewo

X

0:3

1:3

0

 

5

2

Sosnówka

3:0

X

2:3

1

 

4

               

3

Świecie n.Osą

3:1

3:2

X

2

 

3

 

Finał

Rogóźno - Łasin (0:3)

Ostateczna kolejność:

I  miejsce - Łasin

II miejsce -Rogóźno

III miejsce - Świecie nad Osą

IV miejsce - Sosnówka

V miejsce -Boguszewo

Zespół z Łasina w składzie: Piotr Błachnio, Jacek Zawacki, opiekun :Anna Firlit

 

 

Powiatowa Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Dnia 18 lutego 2016 roku w Rogóźnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w  drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Wyniki przedstawiają sie następująco:

Wyniki dziewcząt

Grupa A

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Ruda

X

3:0

 

1

 

1

2

Rogóźno

0:3

X

 

0

 

2

3

             

 

Grupa B

 

Lp.

Szkoła

4

5

6

PKT

 

Miejsce

4

Jankowice

X

3:0

3:0

2

 

1

5

Gruta

0:3

X

3:1

1

 

2

               

6

Świecie n.Osą

0:3

1:3

X

0

 

3

 

Tabela o miejsca III - V

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Rogóźno

X

3:2

3:0

2

 

3

2

Gruta

2:3

X

3:1

1

 

4

               

3

Świecie n.Osą

0:3

1:3

X

0

 

5

 

Finał

Ruda -Jankowice (2:3)

Ostateczna kolejność:

I  miejsce - Jankowice

II miejsce - Ruda

III miejsce - Rogóźno

IV miejsce - Gruta

V miejsce - Świecie nad Osą

Zespół z Jankowic w składzie: Daria Neumann, Karolina Tyburska, opiekun :Krzysztof Procajło

 

 

Wyniki chłpców

Grupa A

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Rogóźno

X

0:3

 

0

 

2

2

Gruta

3:0

X

 

1

 

1

3

             

 

Grupa B

 

Lp.

Szkoła

4

5

6

PKT

 

Miejsce

4

Łasin

X

3:0

3:0

2

 

1

5

Mokre

0:3

X

2:3

0

 

3

               

6

Świecie n.Osą

0:3

3:2

X

1

 

2

 

Tabela o miejsca III - V

Lp.

Szkoła

1

2

3

PKT

 

Miejsce

1

Rogóźno

X

3:2

3:0

2

10:8

3

2

Świecie n. Osą

2:3

X

3:2

1

 

4

               

3

Mokre

0:3

2:3

X

0

9:7

5

 

Finał

Gruta - Łasin (0:3)

Ostateczna kolejność:

I  miejsce - Łasin

II miejsce -Gruta

III miejsce - Rogóźno

IV miejsce - Świecie nad Osą

V miejsce -Mokre

Zespół z Łasina w składzie: Hubert Romiński, Tomasz Talpa, opiekun :Łukasz Jankowski

drukuj (Igrzyska Młodzieży szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców)

  • autor: Marcin Lask, data: 2016-02-24
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz