Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 22 Sierpnia 2019

Imieniny

Cezarego, Marii, Zygfryda

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce

Dnia  02.03.2016 r. (dziewczęta) i 03.03.2016 r. (chłopcy) w Grucie odbyły się turnieje koszykówki w ramach Powiatowej Gimnazjady.

WYNIKI  DZIEWCZĄT

ELIMINACJE – Grupa  „A”

lp.

gimnazjum

1

2

3

pkt.

kosze

miejsce

1

Gruta

XXX

1 : 12

5 : 0

3

6 : 12

2

2

Łasin

12 : 1

XXX

9 : 2

4

21 : 3

1

3

Rogóźno

0 : 5

2 : 9

XXX

2

2 : 14

3

 

 

                 

Eliminacje – Grupa „B”

lp.

gimnazjum

6

7

8

pkt.

kosze

miejsce

1

Piaski

XXX

22 : 2

14 : 1

4

36 : 3

1

2

Radzyń Ch.

2 : 22

XXX

11 : 2

3

13 : 24

2

3

Świecie n/Osą

1 : 14

2 : 11

XXX

2

3 : 25

3

 

Finał o miejsce 1 – 2 :          Łasin – Piaski:                   0 : 26                          

Mecz o miejsce 3 – 4 :         Gruta – Radzyń Ch.:          4 : 13

Mecz o miejsce 5 – 6 :         Rogóźno – Świecie n/Osą: 4 : 11

 

Ostateczna kolejność: 1 miejsce – Piaski, 2 m. – Łasin, 3 m. – Radzyń Ch., 4 m. – Gruta,
                                    5 m. – Świecie n/Osą, 6m, - Rogóźno

Zespół z Piask: Wyłupska Katarzyna, Cukrowska Martyna, Kondracka Dominika, Różycka Roksana, Jeżewska Julia, Pacan Dominika, Szlejter Nikola, Dymerska Daria, Pełka Paulina, Wolska Ewelina, Wyłupska Michalina, Tadrzak Sylwia.

Opiekun: Sikorski Wiesław.

WYNIKI CHŁOPCÓW

ELIMINACJE    -   Grupa   „ A”

lp

gimnazjum

1

2

3

pkt.

kosze

miejsce

1

Gruta

XXX

18 : 9

8 : 2

4

26 : 11

1

2

Mokre

9 : 18

XXX

7 : 11

2

16 : 29

3

3

Radzyń Ch.

2 : 8

11 : 7

XXX

3

13 : 15

2

Grupa   „  B”

4

Łasin

XXX

21 : 0

2

21 : 0

1

5

Świecie n.Osą

0 : 21

XXX

1

0 : 21

2

FINAŁ   -   o   miejsce   3  -  5

lp

gimnazjum

6

7

8

pkt.

kosze

miejsce

6

Świecie n.Osą

XXX

16 : 10

10 : 18

3

26 : 28

4

7

Mokre

10 : 16

XXX

7 : 11

2

17 : 27

5

8

Radzyń Ch.

18 : 10

11 : 7

XXX

4

29 : 17

3

FINAŁ     -   o   miejsce   1  -  2

Łasin  –  Gruta         16 : 19

                 

 

Kolejność ostateczna : 1 miejsce – Gruta,   2 m  - Łasin,  3  m  - Radzyń Ch.

                                               4  m  - Świecie n.Osą,   5  m  - Mokre.

Zespół z Gruty: Ścibor Jakub, Reich Oskar, Bonkowski Michał, Tuleja Dawid, Tuleja Przemysław, Klasiński Bartosz, Templin Łukasz, Dziewicki Mikołaj, Rynduch Michał, Rogoziński Piotr. Opiekun :  Zadykowicz Aleksander.

  • autor: Marcin Lask, data: 2016-03-09
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz