Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 28 Listopada 2020

Imieniny

Lesława, Grzegorza, Jakuba

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

Do dnia 10 października br. można składać wnioski kandydatur podmiotów gospodarczych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Jest to najcenniejsze wyróżnienie dla przedsiębiorstw, instytucji naukowo – badawczych oraz wynalazców w Polsce. Najlepsze podmioty, które przyczyniły się do rozwoju gospodarki i promują nasz kraj na arenie międzynarodowej zostaną uhonorowane przez Prezydenta RP w czterech kategoriach głównych: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes oraz dwóch specjalnych: STARTUP_PL i Badania + Rozwój.

Przekazanie zgłoszenia powinno wcześniej zostać uzgodnione z zarządem danego podmiotu. Związek Powiatów Polskich jest jedną z instytucji, które mogą zgłaszać kandydatów do w/w nagrody. Formularze zgłoszeniowe należy wysłać na adres e-mail: konkurs@zpp.pl.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza, a formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/materialy-do-pobrania/ 

  • autor: Hanna Arendt, data: 2016-09-26

« wstecz

baner toplayer
covid-19