Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 2 Grudnia 2020

Imieniny

Balbiny, Pauliny, Aurelii

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Konkurs o tytuł „Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2017”

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w regionie kujawsko-pomorskim i zatrudniający pracowników może wziąć udział w Konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017”.

Celem konkursu jest promocja pracodawców działających w regionie kujawsko-pomorskim, rozwijających swoje przedsiębiorstwa w oparciu o wysokie kompetencje i  stabilne relacje z pracownikami firm, kierujących się zasadami fair play wobec partnerów gospodarczych i społecznych oraz osiągających sukcesy w gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach.

Uczestnicy konkursu będą oceniani przez kapitułę w kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz  Innowacyjna Firma.  Warunkiem dostępu jest nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze, do którego należą:  zarząd i członkowie „Pracodawców Pomorza i Kujaw”,  przedstawiciele środowisk pracodawców i przedsiębiorców niebędących członkami „Pracodawców Pomorza i Kujaw”, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej oraz przedstawiciele środowiska naukowego.

Nominacje do konkursu należy  przesłać do dnia  18 grudnia br. do biura „Pracodawców Pomorza i Kujaw”, ul. Gdańska 141/3/6 6, 85-022 Bydgoszcz. Firmy nominowane zostaną poinformowane o tym fakcie indywidualnie po przez zaproszenie do przedstawienia swoich osiągnięć w ramach formularza informacyjnego, w terminie do dnia 16 stycznia 2018 r.

Wyniki konkursu będą ogłoszone podczas „Balu Pracodawców Pomorza i Kujaw" zaplanowanego  10  lutego 2018 roku.

Więcej informacji pod linkiem: http://www.pracodawcy.info.pl/news/czekamy_na_nominacje_do_konkursu_pracodawca_pomorza_i_kujaw_2017.html

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2017-12-20

« wstecz

baner toplayer
covid-19