Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 5 Grudnia 2020

Imieniny

Krystyny, Sabiny, Edyty

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Spotkanie

Dnia 31 stycznia br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ul. Waryńskiego 4 (sala B-25) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące form wsparcia  ze środków unijnych dla rodziców. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza Mamy i Ojców dzieci do 3 lat, w wieku aktywności zawodowej wyłączonych z rynku pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad dziećmi oraz powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych.

Zainteresowani mogą uzyskać dofinansowanie do opieki nad dzieckiem w żłobku lub do wynagrodzenia niani w kwocie 800 zł miesięcznie na dziecko. Z kolei do opieki nad dzieckiem w klubie dziecięcym i do wynagrodzenia opiekuna dziennego do 600 zł miesięcznie.

Spotkania odbędą się również w Brodnicy (14 lutego br.) i Golubiu-Dobrzyniu (28 lutego br. - Starostwo Powiatowe Plac 1000-lecia 25, sala nr S-6).

Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=129.

Rekrutacja odbywać się będzie poprzez formularz zgłoszeniowy: http://www.mojregion.eu/index.php/strona-glowna-rpo/formularz-kontaktowy-2
lub telefonicznie pod numerem telefonu: 56 62 15 820 oraz 797 304 124 w Grudziądzu.

 

Program spotkania:

Pobierz program dla Grudziądza

Pobierz program dla Brodnicy

Pobierz program dla Golubia-Dobrzynia

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2018-01-22

« wstecz

baner toplayer
covid-19