Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 5 Grudnia 2020

Imieniny

Krystyny, Sabiny, Edyty

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Regionalny Konkurs Grantowy ,, Równać Szanse”

Ruszyła kolejna edycja Regionalnego Konkursu Grantowego ,, Równać Szanse”.

            Celem programu jest wyrównanie szans młodych ludzi (13 – 19 lat) na dobry start w dorosłe życie. Działania realizowane w ramach projektu powinny wspierać rozwój młodych ludzi z małych miejscowości, pasji i zainteresowań oraz umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu poprzez podnoszenie ich kompetencji. Projekty mogą być skupione wokół dowolnego tematu, ważne, aby zakładały jak najwięcej przestrzeni dla młodzieży na uczenie się poprzez działanie.

             Dotacje w wysokości do 8 500 zł, przyznawane są na półroczne działania młodych osób w wieku 13 – 19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., do godz. 12.00

             Aby pomóc zainteresowanym podmiotom w aplikowaniu do konkursu, planowane będą organizacje spotkań informacyjno – szkoleniowe. Harmonogram spotkań dostępny będzie na stronie www.stopa.org.pl.

             Operatorem Programu w woj. warmińsko – mazurskim, kujawsko – pomorskim, podlaskim i mazowieckim jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA.

             Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.stopa.org.pl/news/2018-08/polska-fundacja-dzieci-i-m%C5%82odzie%C5%BCy-wraz-z-e%C5%82ckim-stowarzyszeniem-aktywnych-stopa

  • autor: Justyna Mądzielewska, data: 2018-08-28

« wstecz

baner toplayer
covid-19