Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 25 Listopada 2020

Imieniny

Erazma, Katarzyny, Jozafata

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Wystartowała jubileuszowa ,dziesiąta edycja ,,Społecznika Roku”

Do 1 października 2018 roku prowadzone są zgłoszenia do konkursu o tytuł ,,Społecznika Roku” tygodnika ,,Newsweek Polska.”

Jeśli znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, aktywnie  organizuje pomoc sąsiedzką, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne, seniorów, dzieci lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do dziesiątej, jubileuszowej, edycji konkursu o tytuł ,,Społecznika Roku” tygodnika Newsweek Polska.

Kandydatów do tytułu Społecznika Roku tygodnika ,,Newsweek Polska” mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji/ mogącej udzielić referencji). Kapituła wybierze dwóch laureatów: jednego w kategorii lokalnej i jednego w kategorii ogólnopolskiej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2019 roku. Postać i działalność laureata zostanie zaprezentowana w artykule na łamach tygodnika Newsweek Polska.

Wnioski z nominacjami można przesłać do 1.10.2018 r.(włącznie) na adres społecznikroku@filantropia.org.pl .

Więcej informacji na stronie konkursu: www.spolecznikroku.newsweek.pl oraz profilu https://www.facebook.com/spolecznikroku/

  • autor: Justyna Mądzielewska, data: 2018-09-11

« wstecz

baner toplayer
covid-19