Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 23 Stycznia 2020

Imieniny

Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Program ,,Europa dla obywateli”

Bezpłatne spotkanie informacyjne o programie ,,Europa dla obywateli” odbędzie się 6 lutego 2019 roku, o godz. 11.00  w Toruniu (rejestracja o godz. 10.00).

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie ww. projekcie.

Program wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, badań i edukacji, w realizacji:

- projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego,

- inicjatyw lokalnych,

- zaangażowania społecznego i demokratycznego,

- pamięci europejskiej,

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2019 roku.

Formularz rejestracyjny i program znajduje się  na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego ,,Europa dla obywateli”. Informacja o dokładnym miejscu spotkania zostanie udostępniona po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Więcej o programie ,,Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontrolnego: https://europadlaobywateli.pl/

  • autor: Justyna Mądzielewska, data: 2019-01-30

« wstecz

baner toplayer
23