Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Sobota 5 Grudnia 2020

Imieniny

Krystyny, Sabiny, Edyty

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Kampania 1 % dla naszego regionu

Wspólnie wspieramy organizacje działające w województwie kujawsko-pomorskim – nic Cię to nie kosztuje – nie zwlekaj i przekaż 1 % na ich rzecz !

Lista organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018, działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, znajduje się tutaj.

Lista została sporządzona na podstawie ogólnopolskiej listy organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018, która jest dostępna pod linkiem: https://niw.gov.pl/opp/wykaz-opp

W PIT przygotowanym przez urząd skarbowy podatnik będzie mieć automatycznie wskazaną OPP, której przekazał 1% swojego podatku w roku ubiegłym (o ile dana OPP znajduje się nadal w ogólnopolskim wykazie OPP). Jeżeli w zeznaniu za rok ubiegły podatnik wskazał cel szczegółowy, to ten sam cel szczegółowy zostanie również wskazany w PIT, przygotowanym przez urząd skarbowy. W przypadku chęci zmiany tak organizacji jak i celu należy je wybrać z listy działającej w ramach e-PIT.

Spot radiowy – posłuchaj

Informacja z portalu kujawsko-pomorskie.pl tutaj

Darmowy program do rozliczenia pit w kujawsko-pomorskim znajdziesz tutaj

Darmowy Program PIT dostarcza firma „PITax.pl Łatwe podatki” https://www.pitax.pl/

  • autor: Justyna Mądzielewska

« wstecz

baner toplayer
covid-19