Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Piątek 26 Kwietnia 2019

Imieniny

Klaudiusza, Marzeny, Marceliny

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XX Powiatowy Przegląd Poezji "Złote Usta" Łasin 2019 za nami

Do konkursu zgłoszono 89 uczestników z 6 gmin Powiatu Grudziądzkiego.
Uczestnicy przeglądu rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych:

kategoria I (5-7 lat)
I miejsce  -  Amelia Grabowska - Szkoła Podstawowa Grudziądz-Węgrowo,
II miejsce  -  Maja Kozłowska - Szkoła Podstawowa Nicwałd,
III miejsce -  Tomasz Dubowski - Szkoła Podstawowa Boguszewo, Wyróżnienie-  Magdalena Grzybowska - Przedszkole Samorządowe Radzyń Chełmiński,
Wyróżnienie - Łukasz Kazubowski - Szkoła Podstawowa Białochowo, Wyróżnienie - Wiktoria Kuca - Przedszkole Miejskie Łasin,
Wyróżnienie - Olga kamińska -  Szkoła Podstawowa Zawda, gmina Łasin

Kategoria II (8-10 lat)
I miejsce  - Lena Karaś - Szkoła Podstawowa Grudziądz-Węgrowo,
II miejsce - Nadia Jasińska - Szkoła Podstawowa Łasin,
III miejsce - Michał Majtczak - Szkoła Podstawowa Rogóźno,
wyróżnienie - Inga Weidner - Szkoła Podstawowa Wydrzno,

wyróżnienie - Iga Jurek - Szkoła Podstawowa Rogóźno,
wyróżnienie - Karolina Szram - Szkoła Podstawowa Białochowo,
wyróżnienie - Monika Chojnicka - Szkoła Podstawowa Wydrzno

Kategoria III (11-13 lat)
I miejsce - Nicola Fabiszewska - Szkoła Podstawowa Zawda,
II miejsce - Amelia Sikora - Szkoła Podstawowa Zawda,
III miejsce - Jakub Dudek- Szkoła Podstawowa Rogóźno,
Wyróżnienie - Zuzanna Kmiecik - Szkoła Podstawowa Gruta,
Wyróżnienie - Julia Karwowska - Szkoła Podstawowa Rogóźno,
Wyróżnienie - Martyna Nowakowska - Szkoła Podstawowa Rogóźno, Wyróżnienie - Hanna Olech - Szkoła Podstawowa Zawda
Kategoria IV (14-16 lat)
I miejsce - Kinga Czarnuch - Szkoła Podstawowa Łasin,
II miejsce - Marta Koniszewska - Zespół Szkół i Placówek nr 1 Świecie n/Osą, III miejsce - Natalia Guzowska - Szkoła Podstawowa Grudziądz-Węgrowo, Wyróżnienie - Magdalena Saucha - Szkoła Podstawowa Nicwałd,
Wyróżnienie - Alina Rafalska - Szkoła Podstawowa Słup,
Wyróżnienie - Weronika Rodak - Zespół Szkół i Placówek nr 1 Świecie n/Osą,
Wyróżnienie - Aleksandra Nowacka - Szkoła Podstawowa Łasin

Kategoria V: 17-19 lat

I miejsce - Natalia Maksim - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Łasin,

Wyróżnienie -  Magdalena Topolewska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Łasin,

Wyróżnienie - Kacper Kopański - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  Łasin.

Nagrody, dyplomy oraz wyróżnienia laureatom konkursu wręczyli: Starosta Grudziądzki - Adam Olejnik, Burmistrz Miasta i Gminy Łasin - Rafał Kobylski i Przewodniczący Rady Miejskiej Łasin - Rafał Radacki.

Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy!

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2019-03-15
wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: ZSP w Łasinie, data: 2019-03-15

« wstecz

baner toplayer
2