Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 21 Sierpnia 2019

Imieniny

Joanny, Kazimierza, Emiliana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

100 lat Polskiej Policji Państwowej

Dokładnie 24 lipca 1919 roku, na mocy ustawy o Policji Państwowej utworzono – Policję Państwową, zorganizowaną na wzór wojskowy i podległą Ministrowi Spraw Wewnętrznych.

W związku ze zbliżającym się 100 – leciem Polskiej Policji Państwowej dnia 17 lipca br. Starosta Grudziądzki Adam Olejnik uczestniczył w obchodach Święta Policji w Grudziądzu, gdzie na ręce Komendanta Miejskiego Policji insp. Dariusza Knoffa złożył życzenia w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego.

Starosta życzył Komendantowi oraz wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Komendy pomyślności i sukcesów w realizacji podejmowanych działań wyrażając wdzięczność za ofiarną i pełną zaangażowania służbę służącą poprawie bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego.

Ponadto Starosta złożył gratulacje oraz wyrazy uznania za odpowiedzialną służbę i gotowość do poświęceń dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego mł. Asp. Andrzejowi Chełmowskiemu z okazji nadania tytułu Najlepszego Funkcjonariusza Policji Powiatu Grudziądzkiego wręczając nagrodę pieniężną.

  • autor: Jarosław Poznański, data: 2019-07-18
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz