Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 21 Sierpnia 2019

Imieniny

Joanny, Kazimierza, Emiliana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Konkurs fotograficzny

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego zaprasza mieszkańców do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego pn. „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”.  Prace prezentujące zmiany, które nastąpiły w naszym województwie dzięki realizacji projektów współfinansowanych i finansowanych w ramach dwóch regionalnych programów operacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego: na lata 2007-2013 oraz na lata 2014-2020 można nadsyłać do 15 listopada br.  Lista projektów znajduje się na stronie internetowej promującej fundusze europejskie w województwie kujawsko-pomorskim:  www.mojregion.eu w zakładce – Mapa dotacji.

 

Każdy  autor może nadesłać do konkursu jedną pracę w wybranej kategorii: region przyjazny środowisku i rolnictwo, działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka, edukacja, kultura i sport, transport i infrastruktura w formie pojedynczej fotografii lub fotoreportażu liczącego od trzech do pięciu zdjęć. Fotografie, wykonane w dowolnej technice, muszą zostać dostarczone w formie elektronicznej (na płycie CD lub DVD). Zdjęcia powinny być w rozdzielczości 300 dpi i wymiarze dłuższego boku nie mniejszym niż 4000 px.

Na zwycięzców w każdej kategorii czekają nagrody pieniężne w wysokości: za pierwsze miejsce po 2 tysiące złotych, za drugie i trzecie miejsce wyniosą odpowiednio: 1,5 tysiąca złotych i tysiąc złotych. 800 złotych otrzyma autor wyróżnionej pracy.

 

Regulamin i dokumenty potrzebne do udziału w konkursie do pobrania poniżej:

  • autor: Hanna Arendt, data: 2019-07-25

« wstecz