Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 18 Września 2019

Imieniny

Ireny, Stefanii, Irmy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

XII edycja

Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu „Odkrywca 2019”.

Wyróżnienia i nominacje przyznane będą w kategoriach: działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa (osoba fizyczna i prawna/instytucja), instytucja sprzyjająca rozwojowi turystyki, przedsięwzięcie biznesowe oraz wydarzenie turystyczne i promocyjne, a także promocja oferty turystycznej.

Celem projektu jest nagrodzenie osób, zespołów osób, instytucji, samorządów oraz przedsiębiorców przyczyniających się do budowania pozytywnego wizerunku marki turystycznej województwa kujawsko – pomorskiego w kraju i za granicą oraz rozwoju gospodarki turystycznej w regionie.

Formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać drogą elektroniczną na adres odkrywca@kujawsko-pomorskie.pl do 23 września br. (temat: „Konkurs Odkrywca 2019”). Więcej informacji wraz z formularzem  znajduje się na stronie: www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w październiku podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

 

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2019-08-26

« wstecz