Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Wtorek 7 Kwietnia 2020

Imieniny

Donata, Jana, Rufina

Menu

Nawigacja

Odnosniki

KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO

Konkurs ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH Organizowany jest wspólnie przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską ma on na celu stworzyć młodzieży możliwości wypowiedzi w ważnych społecznie tematach. 4 edycja konkursu jest poświęcona tematyce wolontariatu tj. idee jakie ze sobą niesie, przykłady działań wolontariackich, a także korzyści zarówno dla beneficjentów jak i samych wolontariuszy.

Do konkursu zapraszane są dzieci i młodzież w wieku 7 – 19 lat, Szkoły Podstawowe i Ponadpodstawowe , Ośrodki Kultury, Nauczyciele/Opiekunowie, którzy wcielą się w role koordynatorów konkursu na terenie danej Szkoły lub Ośrodka Kultury. 

Jest to niepowtarzalna okazja do samodzielnego zaprojektowania znaczka pocztowego. Prace poddane zostaną ocenie Komisji Sędziowskiej, która przyzna 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień. Łączna wartość nagród wynosi 10 000 złotych. Dodatkowo trzy najlepsze prace, nazwiska ich autorów oraz nazwy placówek, z których pochodzą znajdą się na znaczkach okolicznościowych, które zostaną wprowadzone do obiegu jesienią 2020 roku w nakładzie 100 tys. egzemplarzy.

Rejestracja Szkół i Ośrodków Kultury na stronie www.oczamimlodych.pl trwa do 8 kwietnia 2020 roku. Szczegółowe informacje, wytyczne do tworzenia prac konkursowych, a także materiały pomocnicze znajdują się na stronie konkursu: www.oczamimlodych.pl

  • autor: Sylwia Gajewska, data: 2020-03-11

« wstecz

baner toplayer
covid 1