Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 17 Stycznia 2021

Imieniny

Antoniego, Jana, Rościsława

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Ogłoszenie Starosty Grudziądzkiego

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, zgodnie z Zarządzeniem nr 19/2020 Starosty Grudziądzkiego z dnia 21 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostają ograniczenia w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Grudziądzu.

 

1. W okresie od 22 kwietnia 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Grudziądzu realizuje wyłącznie zadania niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów z zastrzeżeniem  pkt 3.

2.  Podstawową formą obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Grudziądzu jest kontakt  telefoniczny, mailowy, poprzez platformę ePUAP, oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
3. Interesanci są przyjmowani w wejściu głównym do budynku od Al. 23 Stycznia gdzie mogą pobrać dokumenty w formie papierowej, wypełnić poszczególne wnioski, złożyć dokumenty oraz uzyskać niezbędne informacje (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30).

4. Odbiór dokumentów urzędowych w sprawach niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom jest możliwy po uprzednim ustaleniu terminu w sposób określony przez pracownika merytorycznego wydziału w wyznaczonych miejscach.

5. Sprawy pilne i niezbędne wymagające osobistego stawiennictwa w urzędzie będą załatwiane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym wizyty z pracownikiem merytorycznym przy przestrzeganiu wymogów sanitarnych. Bez uprzedniego ustalenia terminu wizyty, żadne sprawy nie będą załatwiane w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem.

 

Zarządzenie nr 19/2020 Starosty Grudziądzkiego z dnia 21 kwietnia 2020 r. w sprawie ograniczeń w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Grudziądzu poniżej.

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2020-04-22

« wstecz

baner toplayer
covid-19