Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 6 Grudnia 2020

Imieniny

Mikołaja, Nikoli, Jaremy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Ogłoszenie Starosty Grudziądzkiego,

Szanowni Państwo,

Informujemy, że W trosce o zdrowie obsługujących mieszkańców i pracowników Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, zgodnie z Zarządzeniem nr 23/2020 Starosty Grudziądzkiego z dnia 25 maja 2020 r. wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu urzędu.

  1. Od poniedziałku (1.06.2020 r.) interesanci będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesanta na parterze (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30).
     
  2.  Wejście dla interesantów czynne będzie wyłącznie od Al. 23 stycznia. Osoby niepełnosprawne skorzystać będą mogły z podjazdu od ul. PCK.
     
  3. Na korytarzu jednocześnie może znajdować się maksymalnie 5 interesantów z obowiązkiem zachowania odpowiedniej odległości od siebie.

       4. Obowiązkiem interesantów po wejściu do budynku będzie dezynfekcja rąk. Petenci przyjmowani będą w maseczkach        zakrywających usta i nos.

      5. Interesanci mogą w dalszym ciągu składać dokumenty do skrzynki podawczej znajdującej się przy Biurze Obsługi       Interesantów. Dokumenty w dalszym ciągu podlegają 24 godzinnej kwarantannie. O ich terminie odbioru interesanci będą          powiadomieni telefonicznie lub e-mailem przez pracownika merytorycznego wydziału.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu grudziądzkiego i pracowników Starostwa Powiatowego w Grudziądzu nadal prosimy o rozważenie możliwości załatwienia swojej sprawy drogą:
- telefoniczną – 56 45 14 400, fax 56 45 14 401
- elektronicznie – bip@powiatgrudziadzki.pl
- za pośrednictwem platformy epuap
- za pośrednictwem poczty tradycyjnej

Informujemy również, że od 1 czerwca 2020 r. wznowiona została praca znajdującego się
w Urzędzie punktu kasowego Banku Spółdzielczego w Łasinie.

Zarządzenie nr 23/2020 Starosty Grudziądzkiego z dnia 25 maja 2020 r. w sprawie zasad obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu poniżej.

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2020-05-27

« wstecz

baner toplayer
covid-19