Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 2 Grudnia 2020

Imieniny

Balbiny, Pauliny, Aurelii

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Zarząd przyjął

Pięć uchwał przyjął na wczorajszym posiedzeniu Zarząd Powiatu Grudziądzkiego. Podczas obrad jednogłośnie przyznano dotację w wysokości 5 tysięcy złotych dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu, która pozwoli na zakup sorbentu, środka służącego do neutralizowania substancji ropopochodnych.

 
Wśród uchwał przyjętych przez Zarząd znalazły się: uchwała w sprawie zmian w tegorocznym budżecie, przyjęcia regulaminu organizacyjnego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu oraz uchwała w sprawie uzgodnienia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, obejmującego działki nr 292/10 i 292/12 położone w obrębie miejscowości Biały Bór oraz działkę nr 127 i część działki nr 124/9 w obrębie Małego Rudnika w gminie Grudziądz.
Przyjęto również plan dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz określono maksymalną kwotę dofinansowania opłat oraz specjalności i form kształcenia nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez powiat na bieżący rok.

komentarze (0) (Zarząd przyjął)

drukuj (Zarząd przyjął)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2008-10-16

« wstecz

baner toplayer
covid-19