Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 6 Sierpnia 2020

Imieniny

Sławy, Stefana, Jakuba

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Otwórzmy Oczy

Wczoraj, w jednym z ważniejszych ośrodków grudziądzkiego życia kulturalnego – Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum” przy ulicy Moniuszki 13 o godz. 1800 odbyło się otwarcie wystawy zdjęć fotograficznych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu grudziądzkiego i działdowskiego. Współorganizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Grudziądzu, reprezentowane przez sekretarza powiatu Bożesława Tafelskiego, kierownika Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa, Rolnictwa i Gospodarki Wodnej Kazimierza Sobótkę i inspektora tegoż Wydziału – Michała Kosowicza.

Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać efekty pracy z aparatem 10 uczestników warsztatów fotograficznych. Warsztaty te prowadzone były w ramach tegorocznego Międzygminnego Ekologicznego Przeglądu Twórczości Artystycznej, który odbył się w Kiełpinach gm. Lidzbark Welski.

Wystawę zaaranżowała i przygotowała kierownik Klubu „Centrum” Krystyna Nowak.  Całość poprowadził Michał Kosowicz prezentując i omawiając poszczególne zdjęcia. W barwny sposób przedstawiał świat widziany okiem młodych fotografów – przyrodników.

„Otwórzmy Oczy” – temat wystawy ma nam uświadomić, iż nie trzeba przez życie szybko biec, można zwolnić i ulotną chwilę piękna świata fauny i flory uchwycić w kadrze obiektywu.

Zdjęcia młodych fotografów można podziwiać do połowy września, serdecznie zapraszamy!

komentarze (0) (Otwórzmy Oczy)

  • autor: Dominika Nowak
wyświetl galerię w Cooliris
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz