Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 21 Sierpnia 2019

Imieniny

Joanny, Kazimierza, Emiliana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

"Piękna Zagroda 2011"

Podsumowano kolejną edycję Powiatowego Konkursu "Piękna Zagroda". Nagrody najwyżej ocenionym przez komisję konkursową oraz podziękowania wszystkim uczestnikom wręczyli Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski i Wicestarosta Grudziądzki Edmund Korgol w asyście Przewodniczącego Komisji Kazimierza Sobótki.

W tym roku do etapu powiatowego zgłoszonych zostało 11 gospodarstw rolnych oraz 13 działek siedliskowych. Upominki w postaci toreb i kubków z pamiatkowym nadrukiem i książek promujących piękno naszego powiatu oraz dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy. Najlepsi dostali ponadto wudrukowane na płótnie obrazy fragmentów swoich posiadłości, kalendarze ogrodnicze oraz książki, które (mamy nadzieję) pomogą im w dalszej pracy na swoim "kawałku świata".

Starosta Marek Szczepanowski gorąco pogratulował wszystkim, a także serdecznie podziękował za wkładanie wcale nie małej cząstki pracy w upiększanie całej naszej "małej ojczyzny", jaką jest dla nas powiat grudziądzki.

A oto wyniki tegorocznej edycji konkursu:

 

W kategorii na najbardziej zadbaną działkę siedliskową:

I miejsce Jadwiga i Marek Piekarscy – Huta Strzelce

Urszula i Michał Horodyńscy – Pieńki Królewskie

II miejsce Antoni Paszke – Partęczyny

III miejsce Krystyna Zdziebłowska – Świecie nad Osą

 

Wyróżnienie:

Agnieszka i Marcin Kałdowscy – Zakrzewo

 

Pozostali uczestnicy:

  1. Marzena i Piotr Kowalscy– Lisnowo
  2. Wspólnota Mieszkaniowa Świecie nad Osą Blok nr 71
  3. Krystyna Rec– Jakubkowo
  4. Magdalena i Karol Gajewscy– Plesewo
  5. Mirosława i Benedykt Kalinowscy – Zielnowo
  6. Elżbieta i Henryk Łęgowscy– Zielnowo
  7. Anna i Tadeusz Mielcarek– Mały Rudnik
  8. Hanna i Jerzy Guzowscy– Węgrowo

 

W kategorii na najbardziej zadbaną zagrodę wiejską:

I miejsce nie przyznano

II miejsce Małgorzata i Jerzy Poszytek – Rozgarty

Barbara i Andrzej Ździech – Radzyń Wieś

III miejsce Violetta i Marek Zabroń – Karolewo

 

Wyróżnienie:

Beata i Piotr Parteka – Wałdowo Szlacheckie

 

Pozostali uczestnicy:

  1. Hanna i Leszek Żmuda – Trzebiatowscy– Bursztynowo
  2. Genowefa i Adam Ordon– Jakubkowo
  3. Maria i Henryk Lipeccy– Przesławice
  4. Anna i Krzysztof Wasilewscy– Wybudowanie Łasińskie
  5. Bożena Sądel i Tadeusz Moryń– Zielnowo
  6. Elżbieta i Szymon Cichoccy– Rywałd
  7. Justyna i Tomasz Iwanowscy– Sztynwag

komentarze (0) ("Piękna Zagroda 2011")

  • autor: Michał Kosowicz, data: 2011.12.01
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz