Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 21 Sierpnia 2019

Imieniny

Joanny, Kazimierza, Emiliana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Młodzi miłośnicy ekologii nagrodzeni

W poniedziałkowe popołudnie w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się podsumowanie międzyszkolnego etapu Powiatowego Turnieju Ekologicznego. Nagrody, ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Starostwo Powiatowe w Grudziądzu i Nadleśnictwo Jamy wręczył laureatom Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski.

Pan Starosta serdecznie pogratulował wszystkim uczestnikom spotkania szerokiej wiedzy na temat ekologii oraz z zakresu wiedzy o swojej „małej ojczyźnie” – powiecie grudziądzkim. Życzył im również powodzenia tak w nauce, jak i w całym życiu w zbliżającym się dużymi krokami 2014 roku.

Laureatami etapu międzyszkolnego VII Powiatowego Turnieju Ekologicznego w kategorii szkół podstawowych zostali:

1 miejsce

Robert Ryniec, SP w Świeciu nad Osą

2 miejsce

Jakub Bociek,  SP nr 16 w Grudziądzu

Rafał Szudra SP nr 5 w Grudziądzu

3 miejsce

Krzysztof Barczyk, SP w Świeciu nad Osą

Wyróżnienia zdobyli: Mikołaj Bryliński, SP w Radzyniu Chełmińskim , Remigiusz Chmielewski, SP w Rogóźnie, Sławomir Lewandowski, SP w Radzyniu Chełmińskim, Jakub Młynarczak, SP nr 5 w Grudziądzu, Diana Szpejankowska, SP w Nowej Wsi, Oliwia Hulewicz, SP Rogóźno, Patrycja Janowska, SP w Świeciu nad Osą, Jakub Gumkowski, SP nr 16 w Grudziądzu, Weronika Kowalska, SP w Piaskach, Aleksandra Trendowska, SP w Piaskach, Oskar Melkowski, SP 16 w Grudziądzu, Maja Wiśniewska, SP w Łasinie, Anna Szram, SP w Łasinie, Emilia Dembek, SP w Rogóźnie, Karolina Karpińska, SP 12 w Grudziądzu, Wiktoria Honek, SP Boguszewo, Dominika Muller, SP w Nowej Wsi, Milena Szafran, SP w Szembruczku, Kamil Biedacha, SP w Szembruczku, Anna Majorke, SP 18 w Grudziądzu, Julia Jeżewska, SP w Piaskach.

 

Zespołowo pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa ze Świecia nad Osą, drugie Szkoła Podstawowa nr 16 z Grudziądza, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 5 z Grudziądza i Szkoła Podstawowa z Rogóźna.

 

Wyniki zmagań gimnazjalistów:

1 miejsce

Paweł Halik, Gimnazjum w Rogóźnie

2 miejsce

Anna Knozowska,  Gimnazjum w Świeciu nad Osą

3 miejsce

Katarzyna Tusień,  Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim

 

Wyróżnienia: Agnieszka Janowska, Gimnazjum w Świeciu nad Osą, Dominik Włotkowski, Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim, Patrycja Biedacha, Gimnazjum w Rogóźnie, Marta Kukla, Gimnazjum w Rogóźnie, Patryk Sapała-Niedzin, Gimnazjum w Łasinie, Michał Sowiński, Gimnazjum w Radzyniu Chełmińskim, Szymon Tur, Gimnazjum nr 7 w Grudziądzu, Bartłomiej Wiśniewski, Gimnazjum w Świeciu nad Osą, Kinga Topolewska, Gimnazjum w Łasinie, Zuzanna Daroszewska, Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu, Marta Szczygieł, Gimnazjum nr 7 w Grudziądzu, Zuzanna Szumiłowska, Gimnazjum nr 1 w Grudziądzu.

 

Zespołowo w kategorii gimnazjów najlepsza okazała się ekipa z Rogóźna przed reprezentacją Świecia nad Osą i Radzynia Chełmińskiego.

Dodatkowe nagrody książkowe otrzymali: Paweł Halik z Gimazjum w Rogóźnie, który prawidłowo oznaczył wszystkie gatunki ptaków w teście oraz Anna Szram ze Szkoły Podstawowej w Łasinie i Anna Knozowska z Gimnazjum w Świeciu nad Osą, które popełniły tylko po jednej pomyłce (pomyliły czyżyka z trznadlem :) ).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu.

komentarze (0) (Młodzi miłośnicy ekologii nagrodzeni)

  • autor: Michał Kosowicz, data: 2013.12.03
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz