Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 18 Września 2019

Imieniny

Ireny, Stefanii, Irmy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Prezentacja specjalistycznego sprzętu komputerowego

W związku z zatwierdzeniem  przez Radę Nadzorczą PFRON pilotażowego programu „Aktywny samorząd”, który przewiduje powierzenie samorządom powiatowym realizację programu adresowanego do indywidualnych osób niepełnosprawnych, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu we współpracy z Kołem Powiatowym Polskiego Związku Niewidomych oraz Wydziałem Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Grudziądzu organizuje prezentację specjalistycznego sprzętu komputerowego dla osób niewidomych i niedowidzących.

Planowana na piątek 25.05.2012r. prezentacja rozpocznie się o godz. 9.00  w sali nr 1 budynku Starostwa Powiatowego ul. Małomłyńska 1 w Grudziądzu.

Sprzęt komputerowy zaprezentuje przedstawiciel jednej z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją elektronicznego sprzętu dla inwalidów wzroku. Uczestnicy imprezy będą mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami  brajlowskimi i lektorskimi oraz różnego rodzaju powiększalnikami tekstu dla osób słabowidzących.  Dla zainteresowanych  osób dostępne będą również informatory i katalogi zawierające  wszystkie niezbędne informacje w zakresie interesującego ich specjalistycznego sprzętu komputerowego.

Do udziału w prezentacji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności wydane ze względu na dysfunkcję narządu wzroku.

komentarze (0) (Prezentacja specjalistycznego sprzętu komputerowego)

  • autor: Elżbieta Macierzyńska, data: 2012.05.23

« wstecz