Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 18 Września 2019

Imieniny

Ireny, Stefanii, Irmy

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Aktywny samorząd

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny na pokaz sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego zorganizowanego przy współpracy z firmą Active – Med z Bydgoszczy, który odbędzie się dnia 14.09.2012 r. o godzinie 10.00 w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Grudziądzu ul. Małomłyńska 1, sala nr 1.

Na pokazie zostaną zaprezentowane między innymi wózki inwalidzkie standardowe, wózki inwalidzkie  o napędzie elektrycznym, schodołazy.

Podczas pokazu pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu będą udzielali informacji o możliwości uzyskania dofinansowania  ze środków PFRON w ramach rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz dofinansowania  w ramach programu ,,Aktywny Samorząd’’.

Informujemy również, iż Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu dysponuje środkami PFRON   na dofinansowanie uczestnictwa osób niepełnosprawnych i ich opiekunów w turnusach rehabilitacyjnych oraz dofinansowanie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze.

komentarze (0) (Aktywny samorząd)

  • autor: Bożena Grabda, data: 2012.09.10

« wstecz