Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 22 Lipca 2019

Imieniny

Marii, Magdaleny, Albina

Menu

Nawigacja

Odnosniki

W Starostwie świątecznie

Na zaproszenie Starosty Grudziądzkiego, Marka Szczepanowskiego przybyli wczoraj do Starostwa Powiatowego, aby podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia świąteczne, duchowni, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, firm i stowarzyszeń z terenu powiatu.

 
W sali Starostwa Powiatowego zebrało się ponad sto osób. Starosta serdecznie powitał przybyłych gości i podziękował za tak liczne przybycie
- Cieszę się, że w przededniu Wigilii mogę podzielić się z Państwem radością płynącą z tajemnicy świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję za przychylność, współpracę na różnych płaszczyznach, okazane zrozumienie i życzliwość. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2009 roku – mówił Starosta.
W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzili zebranych harcerze z drużyny „Szperacze”, którzy przekazali na ręce pana Starosty betlejemskie światło pokoju. Świąteczny charakter spotkania podkreślił również występ zespołu szkolnego z Radzynia Chełmińskiego, dzieci wspólnie z gośćmi śpiewały najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Spotkanie zakończyło się składaniem życzeń i świątecznym poczęstunkiem.

komentarze (0) (W Starostwie świątecznie)

drukuj (W Starostwie świątecznie)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 24.12.2008
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz