Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 22 Lipca 2019

Imieniny

Marii, Magdaleny, Albina

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Przedświąteczne spotkania

Trwając w radosnym oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia przedstawiciele różnych środowisk spotykają się, by złożyć sobie życzenia.

W ubiegłą sobotę, 12 grudnia br., do wspólnej wieczerzy z gospodyniami z Zielnowa zasiadł starosta grudziądzki. Zanim przystąpiono do spożywania wigilijnych potraw, podzielono się opłatkiem i życzono sobie zdrowych, pogodnych oraz spokojnych świąt.
 
Oprawą spotkania były przygotowane przez najmłodszych jasełka pt. „Pierwsza gwiazdka”.
Świąteczną atmosferę podkreślały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu „Józefinki” ze Świecia nad Osą.
 
 
Starosta był także gościem wigilijnego spotkania zorganizowanego wczoraj (15 grudnia br.) przez Zarząd Koła Polskiego Związku Niewidomych w grudziądzkiej Bursie Szkolnej.
 
 
 
 
 
Tego samego dnia złożył też życzenia przedstawicielom zarządów kół terenowych organizacji kombatanckich.
 
 
 
 
 
Najbliższe dni również będą obfitować w spotkania opłatkowe. Przedstawiciele władz powiatu grudziądzkiego podzielą się opłatkiem m.in. z wychowankami oraz dyrekcją Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wydrznie (21 grudnia) i Białochowie (22 grudnia), a dzień później (23 grudnia)- z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grucie.

 

komentarze (0) (Przedświąteczne spotkania)

drukuj (Przedświąteczne spotkania)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 16.12.2009

« wstecz